Varajane kevadpuhastus; heategevus

Varajane kevadpuhastus; heategevus

24. Feb 2020, 17:03 MerleT MerleT

Kuigi on veebruarikuu, on väljas tunda kevadehõngu. Ja nagu ikka, kevad on hea aeg suurpuhastuseks. Nii ka meie peres! Ärkasin mina üks päev üles ja tundsin suurt energialaengut. Hirmsasti tahtsin kõike korda seada, puhtaks teha ja üleliigsest vabaneda.

Mulle meeldib, kui kõik asjad on omal kohal , toad puhtad ja korras. Mittevajalikud esemed annetan heategevusorganisatsioonile, kes omakorda toimetavad need inimesteni, kelle kodus asjad leiavad uue elu. Mina olen selleks organisatsiooniks valinud Naerata Ometi MTÜ. Terved riided, mänguasjad ja raamatud, millest lapsed on välja kasvanud lähevad ära andmisele. Katkised riided, mänguasjad rändavad prügikotti. Mõned mänguasjad/riided oleme ka väikese raha eest müüki pannud, et lapsed saaksid endale valida midagi muud asemele.

Ühel veebruarikuu päeval sain pakikese Heverenilt, kes saatis mulle proovimiseks puhastusvahendeid. Esimesena panin masinatäie J pesu pesema ning kasutasin Hevereni saadetud Friendly Organic lavendlilõhnalist beebiriiete pesugeeli ja pesupehmendit. Kogu tuba oli lavendlilõhnaline. Pesu oli peale pesemist nii pehme ja hea lõhnaga. Lõhn on õrn, ei jää häirima.

Vahepeal võtsin ette söögitoolid. Kindlasti oled sinagi kokku puutunud tüütute plekkidega, mis kuidagi ei taha mööblilt maha tulla. Lapsed on kõige toredamad, aga nende tekitatud plekid just mitte. Minu poistel on rumal komme pühkida käsi tooli külge puhtaks. Olin jõudnud juba mõttega sinna, et katan toolid uue mööbliriidega. Kuid Hevereni saadetud pakis oli Friendly Organic orgaaniline plekieemaldaja. Kas mulle tundub või ma olen ainus, kes polnud sellisest imevahendist veel kuulnud? Võtsin mina selle vahendi, piserdasin toolile, lasksin mõjuda 5min, hõõrusin švammiga ja loputasin veega. Oh sa imet, tool oli nagu uus. Ausalt, ma ei aja nüüd kärbseid siin pähe. Panen Teile pildid ka. Ja kõik 4tooli sain puhtaks. Igal pereemal peaks see kodus olemas.

Friendly Organic plekieemaldajat võib kasutada ka riietel. Teadagi, et beebikaka ja püree plekid ei taha eriti hästi riietelt maha tulla. Piserdasin vahendit J kakasele bodyle, lasksin 5min mõjuda, viskasin pesumasinasse ja voilaaa. Plekid läinud, body nagu uus ja emme jälle rõõmus, et ei pea uusi riideid minema ostma. Varem olen ikka päris mitu body ära visanud, sest ükski seep ega pesuvahend pole neid puhtaks võtnud.

NB! muide kangal toimib väga edukalt ka sama sarja vankripuhastaja! Seda saab kasutada väga edukalt laste õueriietel, jalatsitel, diivanil ja vaipadel! Lihtsalt piserdada, oota 5 minutit ja pühi lapiga!

Aga lisan Teile siia enne ja pärast pildid söögitoolidest :

tool enne / tool pärast

Kui sinagi soovid endale neid vahendeid, siis tule osale merle_pere instagrami loosis! Loosime välja komplekti puhastusvahendeid: lavendlilõhnaline pesugeel ja pesupehmendi, orgaaniline plekieemaldaja, mänguasjade puhastusvahend ja sidruniõliga/apelsiniõliga nõudepesuvahend. 

Postitus on valminud koostöös Heveren´iga !