Ühistegevuse rõõm: lapsed jäljendavad Oscari nominente

Ühistegevuse rõõm: lapsed jäljendavad Oscari nominente

25. Feb 2016, 08:39 Emmede Klubi Emmede Klubi

Üks perekond võtab igal aastal ette nimekirja Oscari nominentidest ja lavastab koos lastega nende filmide tuntuimad stseenid. Pildid olid algul mõeldud vaid sõpradele ja pereliikmetele, kuid nüüd küsivad juba võhivõõradki, millal selleaastane fotolavastus valmib.

Sophia (5), Sadie (3) ja Sloane (8 kuud) ema Maggie Storino ütles today.com-ile, et iga pildi ettevalmistamine kestab pikalt. Koos hangivad nad filmi kohta taustainfot ja koguvad dekoratsioone, et stseen lavastada. Tulemused on fantastilised.

Storino selgitab, et alguses saatis ta pilte vaid oma õele, ent kuna need said ootamatult populaarseks, tegi ta vastava konto Instagrami.

“Alustame ettevalmistustega siis, kui nominandid on selgunud ja lõpetama kuskil nädal enne Oscari-tseremooniat,” selgitab ta, et lavastustest on saanud iga-aastane traditsioon. Vahel on olemas vaid mõni üksik detail stseenist ja kõik ülejäänud butafooria tuleb kokku otsida, kuid hakkama saadakse isegi kosmosestseenidega.

Kõige tähtsamaks peab Storino perega koos veedetud aega. Isegi kui pereliiget pole pildil, on ta aidanud stseeni ette valmistada. Positiivne tagasiside pereliikmetelt, sõpradelt ja isegi võõrastelt on ainult boonuseks. Emal on plaanis seeriat jätkata kuni tema ja lapsed seda veel naudivad.

Vaata pisikesi lapsstaare SIIT!