Soovid kaotada sentimeetreid? Võta osa meie uuest võistlusest, mis toimub koostöös Figura Line'ga!

Soovid kaotada sentimeetreid? Võta osa meie uuest võistlusest, mis toimub koostöös Figura Line'ga!

22. Nov 2014, 19:26 Emmede Klubi Emmede Klubi

Enamik sünnitanud naisi on hädas üleliigsete sentimeetritega, keha ei taha kuidagi saavutada raseduseelset vormi ja paljudele tekitab see suurt stressi. Lisaks on tulemas jõulupeod ja aastavahetuse peod, mil igaüks meist soovib särada ja silma paista, miks mitte üllatada sõpru enda uue ja veelgi ilusama välimusega?! Koostöös Figura Line Eestiga, kuulutame välja uue võistluse nendele emmedele, kes on hädas beebikilode ja liigsete sentimeetritega.

NB! Imetavatele emadele see protseduur kahjuks ei sobi, sest mürkained, mis kehast väljuvad, imenduvad ka rinnapiima.

Mida teha, et võistlusel osaleda? Pane kommentaaridesse kirja, kui palju võtsid raseduse ajal kaalus juurde ja miks just Sina peaksid selle suurepärase võimaluse endale võitma.

NB! Võitja peab olema nõus jagama meiega oma enne ja pärast pilte ning kirjutama blogipostitusi, kuidas see protseduur tema enesetunnet ja välimust mõjutab.

Vastuseid ootame kuni 25. novembrini ja võitja kuulutame välja 27. novembril!

20141118110118-16634.jpg

ROHKEM INFOT SIIT

Protseduuri kirjeldus ja mõju

Figura Line protseduur ühendab endas lümfisüsteemi stimuleerimist ja võimalust saleneda massaaži abil.

Massaaži käigus kiireneb lümfiringe kümnekordselt. Massaaž mõjutab effektiivselt kogu lümfisüsteemi, parandab naha elastsust ja vasomotoorset funktsiooni, vähendab lümfi seiskumist ja kudede turset, parandab ainevahetust. Pärast massaaži suureneb gaaside ja mineraalsoolade eritumine organismist. Naised märgivad energiavoo suurenemist, hea une taastumist ja suurenenud tööefektiivsust. Terve kuuri läbimisel on kliendil rahulikum reaktsioon stressiolukordadele ning kergem on ka lõõgastuda.

 Aga see pole veel kõik, mida lümfivedeliku voolu stimuleerimise massaaž suudab. Naised räägivad, et lümfivedeliku voolu stimuleerimise massaž aitab vähendada kaalu ning kaotada sentimeetreid. Masina rullid puutuvad kokku naha pinnaga ning stimuleerivad välimisi lihaseid. Me saavutame saledama keha, elastsema naha, ning vähem on väljendunud tursed ja tselluliit. Kõik need protsessid toimuvad lümfivoolu stimuleerides ja samas ka keha puhastades

 Massaaži mõju tervisele:
Parandab lümfi ja vere tsirkulatsiooni
Parandab soolestiku tööd
Parandab ainevahetust
Parandab liigeste seisundit
Vähendab turseid
Vähendab raskustunnet jalgades
Vähendab peavalu
Vähendab naha haiguste sümptomeid
Toimib paljude haiguste ennetajana
Rikastab kudesid toitainete ja hapnikuga

Massaaži mõju keha ja naha väljanägemisele:
Vähendab talje, puusade, jalgade ja käte ümbermõõtu
Vähendab kehakaalu
Korrigeerib probleemseid piirkondi
Vähendab tselluliiti
Toimib piilinguna
Parandab ja silendab nahka
Eemaldab naha sarvestunud kihti
Vähendab kortse
Annab näonahale ja kehale tervisliku jume

Massaaži mõju lihastele:
Rikastab lihaseid toitainete ja hapnikuga
Valmistab keha ette füüsiliseks koormuseks
Kiirendab keha taastusvõimet pärast füüsilist koormust 
Suurendab või vähendab lihaste pinget

Massaaži mõju närvisüsteemile:
Kerge massaaž mõjub rahustavalt ja lõõgastavalt
Tõhusam massaaž omab stimuleerivat toimet
Parandab naha tundlikkust
Parandab närviimpulsi ülekannet
Parandab und

 PROTSEDUURI KIRJELDUS 

Protseduuri jooksul soovitame kanda pikkade varrukatega T-särki, leginseid ja sokke. Enne protseduuri tuleks juua 0,5 liitrit vett. Palun võtke vähemalt 0,5 liitrit vett ka protseduurile kaasa.
Iga klienti kõigepealt kaalutakse ja dokumenteeritakse tema erinevate kehaosade ümbermõõt. Kogu kuuri vältel jälgime järgmiste kehaosade muutusi: kõhu alumine ja ülemine osa, puusade, jalgade ja käte ümbermõõdud.

Seejärel kasutades spetsiaalset kehamonitor süsteemi fikseeritakse järgmised näitajad: kehamassiindeks, keha rasva ja lihasmassi suhe, vistseraalse rasva ning kalorite hulk, mida vajab päevas just Teie keha. Me paneme need näitajad kirja juba esimesel visiidil selleks, et meil oleks säilinud alguspunkt, millega Te meile tulite. Me kinnitame, et inimesed, kes läbisid meiega põhikuuri ning külastavad pärast seda meid perioodiliselt ja hoiavad ennast vormis, ei lähe kunagi mõõtudes algtasemele tagasi!

Lümfi stimulatsiooni massaaži kestvus on 1 tund. Massaaži jooksul vahetate te meie spetsialisti abiga kokku 18 poosi- algul jalatallad, sääred, reied, kõht, küljed, käed ja õlaosad.

Kogu protsessi vältel Te liigute veidi ka ise et kiirendada rasvade põletamisprotsessi. Protseduuri käigus on võimalik lülitada sisse või välja infrapuna lamp, mis suurendab massaaži effekti kuni 70%. Infrapunakiired soojendavad keha, mis annab hea füüsilise ja vaimse olemise. Kiired tungivad sügavale naha kihi alla ning aitavad:

  • Aktiveerida lümfiringet ja ainevahetust
  • Väljutada toksiine ja muid võõraineid kehast
  • Aktiveerida organismi kaitsemehhanisme
  • Tugevdada immuunsüsteemi
  • Soojendada lihaseid
  • Ennetada tselluliidi teket
25. Nov 2014, 22:17

Nii esimese kui ka teise rasedusega võtsin juurde 35 kg, kolmandaga lisandus 25 kg. Praeguseks hetkeks olen juba pea 20 kg suutnud kaalu alandada, beebi vaid 4 kuune. Trennis käin ca 4 korda nädalas. Kuna mu jalgadel vohab tselluliit, kuluks auhind mulle marjaks ära- kolme imelise lapse emmena, olen kindlsti seda väärt 😀

24. Nov 2014, 20:46

Esimese rasedusega võtsin Juurde 40 kg mis suuresti oli ka raske rasedus, teise lapse ootuse alguses sain peaaegu sellest lisapagasist lahti ,kuid kogunes uuesti raseduse lõpuks ja nüüd jäänud 15 kg lisa . Loomulikult prooviksin kõike, mis kaasa aitab endisele vormile ja tervisele.

23. Nov 2014, 15:58

Usun samuti sellistesse aparaatidesse. Nagu välja loen, asub antud salong Tallinnas. Kahju !

Kui siiski rääkida, miks mina võiksin võita ja jagada hiljem oma kogemusi , siis olen alati muretsenud oma kehakaalu pärast. Miks ? Kooliajal olin juba natukene pontsakam, kuid siis mingi aeg sain ilusa figuuri. Sain osta mida soovisin ja kõik riided sobisid. Enne esimese lapse sündi olin ka enam-vähem. Siis jäin rasedaks ja tulid rasedakilod. Kokku võtsin juurde 13kg , sellest 7kg läks alla . Ülejäänud osaga maadlen siiani. Ei aidanud trennid, pikad jalutuskäigu, õige toitumine. Lihtsalt kaal püsis. Ei läinud mulle enam selga minu ilusad riided ja kõiges nägin jube välja. Üritan ennast peita tumedate riiete alla. Siis tunnen ennast hästi . Kahjuks paneb minu kaalu tähele ka minu abikaasa, kes kipub mind alatihti võrdlema eelmise minaga. See teeb olukorra veel raskemaks. Nüüd kus olen teise lapse ootel, kaalun ennast iga päev hirmuga...et kui palju nüüd tuleb juurde. Juba põen, et kuidas ma sellest kõigest lahti saan. Oli mul ju esimese raseduskilodega raske. Tahaksin olla jälle see kena sale naine, kes ma olin enne laste sündi. Tahaksin meeldida jälle oma abikaasale ning kanda neid ilusaid riideid, mis hetkel seisavad kapis ja lihtsalt seda vana aega meelde tuletavad.
Jah, paljud ütlevad, et ma olen ilus sale naine ka praegu ja pole sul häda midagi. Kuid MINA, mina ei tunne ennast hästi sellisena nagu ma olen. Tahaksin vaadata jälle peeglisse ja näha ilusat saledat naist ning olla õnnelik.

Selline siis minu lugu !

21. Nov 2014, 14:51

Tere üle pika aja! Nüüd on kiiremad ajad möödas ja saan siin sõna võtta 😀

Mina usun sellesse masinasse aga ilmselt peab osavõtja elama Tallinnas. Mul on kodus endal Transion -i aparaat, mis on suhteliselt sama põhimõttega. Ainult , et see mis mul praegu takistab kaalust alla võtmast ja selle masinaga tööd tegemast on LAISKUS! Muidu soovitan soojalt 😀 !!