Pink lajatas taas internetitrollidele

Pink lajatas taas internetitrollidele

11. Jul 2019, 16:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Mõnda aega tagasi pani lauljatar Pink oma Instagrami kontole üles pildi, kus ta koos oma väikeste lastega pelikaniga tutvub. Tema kaheaastane poeg ei kandnud pildil pükse ega mähkmeid. 

Kommentaatorite reaktsioon ehmatas lauljat - teda hakati jõuliselt hukka mõistma. Ta kustutas pildi ära ja laadis üles sama pildi, kus lapse noku on peidetud. Pink kirjutas:

"Paljudel teist on tõsiselt midagi viga. Vihastada minu beebi peenise peale? Ümberlõikamise peale? Tõsiselt? Nagu iga muu normaalne ema rannas, ei pannud ma isegi tähele, et ta oli oma ujumismähkme ära võtnud. Ma kustutasin selle pildi ära, sest te olete rõvedad. Ja nüüd keelan ma kommentaarid ja raputan pead selle peale, mis seisus sotsiaalmeedia ja klaviatuurisõdalased on. Ja negatiivsuse peale, mida te teiste inimeste ellu toote. Siin on pilt pelikanist, kelle me ilmselgelt kinni püüdsime ja keda tundide viisi väärkohtlesime, enne kui talle beebipeenise näkku riputasime. 

Pink ütles Ellen Degeneresile paar nädalat hiljem, et mõned kommentaatorid viitasid isegi vajadusele teavitada lastekaitsjaid. Laulja rääkis, et nuttis pärast juhtunut, sest tegelikult talle meeldib oma perest pilte jagada - ta on oma laste üle väga uhke.

Sel nädalal pani Pink Instagrami pildi, kus tema laps jookseb vihmutivees. "Siin on pilt minu lapsest läbi vee jooksmas. Sellel pole isegi filtrit. Milline vee raiskamine. Ja ilma kiivrita? Ma loodan, et tal oli päikesekreem peal. Kui ta libastub ja kukub, võib ta sellest eluks ajaks trauma saada. Ja tema ema ei olnud isegi seal. Ma olin... tööl!!!! Teises riigis!" Ta lisas sissekandele märksõna #f---theparentingpolice.

Internetis lokkava vanemate vastu suunatud vaenulikkuse vastu on astunud ka Pinki laste isa Carey Hart. Mullu jagas ta pilti, kus sõidab oma pojaga skuutril: "Ärge muretsege, temaga on kõik hästi ja kohe, kui me oleme lõpetanud, panen ta vati sisse tagasi."


Mida Sina arvad - kas inimesed on internetis teiste lapsevanemate suhtes üleliia hukkamõistvad, kritiseerides iga väikest asja? Või on kriitika õigustatud?