Minu hobid

Minu hobid

18. Mar 2014, 16:15 eveliiy eveliiy

Mulle meeldib eelkõige tegeleda spordiga. Olen rohkem spordiinimene. Enne poja sündi käisin ratsutamas, sellega hakkasin tegelama juba päris noorena ja hobused mulle väga meeldivad. Nüüd ei olegi sellega ammu enam tegelenud, sest loomad vajavad väga palju tähelepanu ja hoolt ning poja kõrvalt ei jätku seda aega nii palju.
Peale poja sündi hakkasin mehega koos jõusaalis käima. Üritame umbes 2x nädalas kindlasti käia. Jõusaalis olles treenin ise ennest trenažööridel oma tehtud kava järgi, rühmatreeningutesse ei ole veel jõudnud, aga arvan miskipärast, et need mulle ei meeldigi.
Üldjuhul lähevad mulle kõik spordiga seotud asjad hästi peale. Tore on käia rulluisutamas, uisutamas, suusatamas, jooksmas ning ujumas. Tavaliselt maikuus olen osalenud ka Maijooksul, kus eelmisel aastal osales ka minu 1-aastane pojake lastejooksul. Muud spordivõistlused jäävad juba kooliaega, siis sai palju käidud jooksuvõistlustel ja ka kaugushüppe omadel.
Heegeldamine ja kudumine ei ole nii väga minu rida. Siiski pojale olen mõned asjad kudunud ja heegeldanud küll. Küpsetamine meeldiks mulle väga, aga hetkel ei ole selleks võimalust.
 20140318161125-54181.jpg