Loosimata jäänud võitjad ja saamata jäänud auhinnad!

Loosimata jäänud võitjad ja saamata jäänud auhinnad!

27. Aug 2015, 20:08 Emmede Klubi Emmede Klubi

Ilma pikema piduliku sissejuhatuseta (sest me kõik tahame, et vanad võlad saaksid kiiremas korras klaaritud, kas pole?) kuulutame välja seni loosimata jäänud auhindade võitjad. Kõik teie kollaažid, blogipostitused ja ideed on alati hästi toredad ja me loodame siiralt, et meiepoolsed möödalaskmised ei lase teie innukusel ja ideedetulval raugeda. Vanade auhinnamängude võitjad on järgmised:

KODUSED RAVINIPID


Võitja:  Hellik27


KIRJUTA KOMMENTAAR JA VÕIDA KÄEPÄRASEID AUHINDU 

Võitja:  eveliiy


MAAILMA PARIM ISA: TÜTARDE JA POEGADE KASVATAMISE PLUSSID JA MIINUSED (MAIKUU ÜLESANNE)

Võitja: eveliiy

MAAILMA PARIM ISA: MEISTER IGAS ASJAS (JUUNIKUU ÜLESANNE
)Võitja:  MerleTorim
  

KOLLAAŽIKONKURSS RASEDATELE JA ÄSJASÜNNITANUTELE

Võitja: Mummer


 Palju õnne võitjatele! Palun kõigil auhinna võitnutel saata e-mail aadressil mirjam.hunt[ät]emmedeklubi.ee ja panna kirja järgnevad andmed (edaspidiseks paneme Teie andmed kirja, et auhindade kättetoimetamine tulevikus kiiremini sujuks) järgneval kujul:

KASUTAJANIMI EMMEDE KLUBIS:
NIMI:
TÄNAV JA MAJANUMBER:
POSTIINDEKS:
LINN:
TELEFONINUMBER:

Kasutajatel MerleTorim ja Evelii palun lisaks märkida ära, millises suuruses Huggies UltraComfort mähkmed nende põnnidele sobivad ja kas soovite poistele või tüdrukutele mõeldud mähkmeid. 


Kui teile tundub, et miski on veel jäänud loosimata, võite sellelsamal ülalpool nimetatud meiliaadressile saata kõik pretensioonid või jätta need selle postituse kommentaaridesse.

 

 

28. Aug 2015, 08:00

Ärge mõelge, et ma nüüd solvusin 😃 Eiei, ma olen rõõmus et kõiks saavad lõpuks lahenduse oma vanadele muredele, ka mina. Ja kui ma peaks auhinda jagama , mis siis...vahva 😛 ÕNNE KÕIGILE ja EDU EMMEDEKLUBILE !!! 😀 Loodame et kõik hakkab nüüd lõpuks laabuma. Soovitus toimetajale : et ei tekiks võlu võiks igakuu vaadata loosimised jm asjad üle ning saata kuu lõpus asjad välja..nii oli ka varem. Kena päeva kõigile vahvatele emmedele .

Mirjam Mirjam 27. Aug 2015, 21:43 MerleTorim

Kuulge, naised... te olete alati olnud väga tublid auhinnaloosides osalejad ja teeme nüüd seekord nii, et teist mitteolenev probleem saab parima võimaliku lahenduse. Kauplen teile mõlemale auhinnad välja. 😀

Irinaaa Irinaaa 27. Aug 2015, 21:41 MerleTorim

väga kahju et sul tekkinud piltide üleslaadimisega probleeme. Tahaks seda mänguväljakut näha, usun et on vahva 😉

Ära muretse! Ka pilt remondist on ju pilt millestki, mida teie pere issi päris oma kätega tervele perele, sealhulgas ka pojale teinud on 😀 Ka mina pean meie perepea tehtud remonti suurimaks kingiks kõigile pereliikmetele.

27. Aug 2015, 21:32 Irinaaa

Enda kaitseks võin nii palju öelda, et mul oli pidevalt piltide üleslaadimisega probleeme, korda sai ...kord ei saanud. Kord läksid pooled vahst midagi. Selle murega pöördusin ka toimetaja poole..kuid vastust ei saanud. Antud juhul on puudu mänguväljaku pildike, mis issi pojale tegi tekstis ka kirjas)...aga mille pilti ma üles ei saanud mitte kuidagi. Üritan selle üles laadida siis kommentaaridesse. Aga võin alati anda selle võidu edasi, kuna tõesti ei ole terviklikult see täidetud .

Irinaaa Irinaaa 27. Aug 2015, 21:17 Miiu Emmedeklubi.ee

Nii tore selliseid vastuseid kuulda 😀 Kohe tekib tunne et Emmede Klubi on õige toimetaja käes! Edu Teile! 😀

Mirjam Mirjam 27. Aug 2015, 20:59 Irinaaa

Aitäh Sulle, et oled nii tähelepanelik, Irina! Kuna näen, et auhinnafondis olid ju tegelikult nii "üllatusauhind" kui ka mähkmed, paneme Sulle ka auhinnakotikese kokku. Vähe sellest, et Sinu osavõtt auhinnamängudel on alati väga lahe ja loominguline, oled Sa meid ka segaduse klaarimisel palju aidanud. Ole kena ja kirjuta mulle meilile 😀

Irinaaa Irinaaa 27. Aug 2015, 20:51

ja "Maailma parim isa juunikuu ülesanne: Meister igas asjas" üllesandeks oli "Sel kuul palume, et te näitaksite, millise vahva mänguasja on teie pere issi omaenda kätega valmis teinud", mida ma Merle postitusel ie leidnud kahjuks...

Irinaaa Irinaaa 27. Aug 2015, 20:42

Nii ootasin neid loosimised ja ei midagi... kurb.. ☹

Irinaaa Irinaaa 27. Aug 2015, 20:41