Imearmas žest: Isa avaldas tütrele austust kutsega isa-tütre ballile

Imearmas žest: Isa avaldas tütrele austust kutsega isa-tütre ballile

30. Oct 2015, 07:52 Emmede Klubi Emmede Klubi

 (Pildiallikas: Jason Garmon Facebookis)

Üksikisa Jason Garmon kutsus oma tütre peagi toimuvale isa-tütre ballile parimal võimalikul viisil. Imearmsad pildid on üleöö internetis kulutulena levinud ja ei ole raske aimata, miks. Vähe sellest, et jäädvustatud fotod on imearmsad, on ka isa poolt ette valmistatud žest suurepärane viis noorele neiule õpetada, et tal on vaba voli nõustuda või keelduda, kui ta soovib. Isa ei eeldanud, et tütar nõustub ja see on ideaalne viis noorele daamile õpetada, et mis suhetesse puutub, on pall piltlikult öeldes alati tema väljakupoolel - keegi ei saa tüdrukut sundida tegema midagi, milleks ta oma nõusolekut ja heakskiitu andnud ei ole. 

Isa valmistas 11-aastasele Skylarile ette üllatuse. Erinevalt enamikust isadest, kes ilmselt pimesi eeldaksid, et just nemad viivad oma tütred isa-tütre ballile, otsustas Garmon selle valiku oma tütre langetada jätta. Ta üllatas tütart imeilusa kahele kaetud lauaga, millel oli kannuke jääteega ning mille kõrval ilutses silt küsimusega, kas tütar on nõus isaga tantsupeole minema: 

 

Just because I'm her Dad doesn't mean I'm going to assume she'll go with me. You ask out a lady like it's the first time...

Posted by Jason Garmon on Tuesday, October 27, 2015Facebookis kirjutab isa nii:

"See, et ma olen tema isa, ei tähenda, et ma kavatsen eeldada, et ta minuga [ballile] tuleb. Daami tuleb iga kord endaga kohtingule kutsuda justkui see oleks esimene kord. Teda tuleb alati üllatada ja püüda teda endale võita. Mind ei huvita, kas see on sinu tütar, sinu tüdruksõber või abikaasa - päev, mil lõpetad tema nimel pingutamise on päev, mil temast ilma jääd. Ma olin alati tahtnud midagi sellist mõne naise jaoks teha, kuid taipasin, et kõige olulisem ja minu tähelepanu enim vääriv naissoost isik on juba siinsamas minu kõrval olemas.

P.S. Ta oli nõus!" 


Emmede Klubi 

30. Oct 2015, 09:55

üliarmas žest 😀