5 parimat elamuskingitust, mida oma lapsele jõuludeks kinkida võite

5 parimat elamuskingitust, mida oma lapsele jõuludeks kinkida võite

29. Nov 2022, 09:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Lapsele parima jõulukingi valimine pole sugugi lihtne. Arvestades lõpmatut võimaluste hulka, tasub kaaluda, mis teie võsukesele tegelikult kõige rohkem rõõmu teeb. Veel üks mänguasi või vidin? Või äkki valida midagi täiesti erinevat? Anname soovitusi, kuidas teha oma lapsele õnnestunud jõuluüllatus!

Elamuskingitused arvutimängude fännidele

Kas teie lapsele meeldivad arvutimängud? Üllatage neid jõulukingiga! Asetage kuuse alla virtuaalreaalsuse mänguvarustuse laenutusvautšer. Tarvikud saab kätte täiskasvanu ja vanem laps võib neid kasutada terve päeva. Need võivad olla unustamatud põneva meelelahutuse hetked.

Kutsuge laps atraktsioonidega veeparki!

Nii nooremad kui ka vanemad lapsed armastavad vees hullata. Oma muretute mängude ajal on neil võimalus lõõgastuda ja lõdvestuda, mis mõjutab suuresti nende meeleolu. Seetõttu on suurepärane idee kinkida oma lapsele kutse liumägede ja muude atraktsioonidega varustatud veeparki. Sellises kohas viibimine on suurepärane meelelahutus kogu perele, seega on ujulapääsme ostmine üks parimaid üllatusi, mida kuuse alt leida võib.

Kardid suurtele ja väikestele

Nooremate laste jõulukinkide nimekirjas on veel üks tugev soov – ühine kardiseiklus. Võidusõiduradasid leidub nüüd enamikes suuremates ja väiksemates linnades. Seetõttu on väga tõenäoline, et leiate sellise koha ka oma piirkonnast. Kardid on võimalus nii suurematele kui ka väiksematele lastele. Pisipõnnid saavad raja läbida kõrvalistmel. Ühised väljasõidud ja võidusõidud loovad ideaalsed tingimused sidemete tihendamiseks ja positiivsete mälestuste loomiseks.

Midagi magusat kingipakis

Lapsed armastavad maiustusi! Liiga palju suhkrut rikub hambaid ja kahjustab tervist, kuid pühade puhul võib oma võsukestel lubada veidi rohkem maiustada, eriti kui ühendada maiustamine harivate väärtustega. Suurepärane idee on kutsuda lapsed pulgakommide või muude maiustuste valmistamise töötubadesse. Lapsed proovivad professionaali juhendamisel kätt maiustuste valmistamisel ja näevad, kuidas valmivad erinevad magusad hõrgutised. Lõpus saavad nad oma kätega valmistatud tooteid ka proovida.

Lõbutsemine batuudipargis

Jõulude paiku on üsna raske regulaarselt trenni teha. Ja ometi on trenn tervis! Seetõttu julgustage lapsi pärast pidusööki aktiivselt aega veetma. Pange jõulupuu alla batuudipargi pääse. Lapsed saavad ohutult kasutada üleliigset energiat elavaks mängimiseks. Hüppamine pole mitte ainult lõbus, vaid ka lihaste treening. Lubage väikestel ja suurematel kogu perega meeletult lõbutseda!

Õnnestunud jõulukingi retsept kõige pisematele? Palju nalja ja rõõmu! Sellised jõulukingid lastele on kindlasti menukad. Valige, mis teie lapsele kõige rohkem meeldib, ja näete, millise üllatuse talle valmistate, peites kuuse alla pääsme lõbusale üritusele!