"Mesilane Maia" multikasse joonistati peenis

"Mesilane Maia" multikasse joonistati peenis

27. Sep 2017, 22:58 Emmede Klubi Emmede Klubi

Üks tähelepanelik vaataja avastas, et animasarja "Mesilane Maia" esimese hooaja ühes episoodis ilmub umbes kolmeks sekundiks ekraanile peenise kujutis. Multifilmi looja Studio 100 esindajad avaldasid mitu päeva pärast juhtunut ametliku vabanduse, vahendab ERR Menu. Avalikkusele selgitati, et üks sarja 150 kunstnikust tegi halba nalja. 

Episood oli varasemalt nähtav ka Eestis, nüüd on nii Netflix kui ka Telia selle oma lastesaadete valikust eemaldanud. Telia Eesti meelelahutuse ja multimeedia valdkonna juht Karl Anton ütles ERR Menule, et lastele pakutava sisu osas toimub mitmepoolne järelevalve nii sisu levitajate kui ka Telia poolt. "Kaaderhaaval siiski sarju ei analüüsita ning selleks pole üldjuhul ka vajadust, kuna ebasobivat sisu ükski endast lugupidav tootja sisse ei lase."

Eestis levitab "Mesilane Maia" multikat Estinfilm, mille juht Mati Sepping tõdes, et kogu juhtum oli paras üllatus. "See oli animaatori väga mage nali, mida produtsent ja levitajad ei osanud vaadata, aga kellegi terav pilk nägi ära. Kui me saame materjali kätte, siis seda vaatavad tõlk, toimetajad, lõpuks ka helimehed, aga kõikidel jäi selline pisidetail nägemata, see on üllatus."

Studio 100 on lubanud osa välja vahetada, kuid see tähendab muuhulgas ka Eesti levitajale lisatööd, sest ilmselt tuleb osa uuesti helindada.

Stseen nägi välja selline

 

Mida Sina arvad, kas animaatori nali on naljakas?