Videoseriaali "Beebipäevik" uus hooaeg Emmede Klubis igal kolmapäeval!

Videoseriaali "Beebipäevik" uus hooaeg Emmede Klubis igal kolmapäeval!

16. Dec 2015, 12:30 Emmede Klubi Emmede Klubi

Kõigi Emmede Klubi lugejate poolt palavalt armastatud „Beebipäeviku” uus hooaeg on alanud! Seriaal ilmub igal kolmapäeval  portaalides Emmedeklubi.ee ja Perekool.ee ning peatub teemadel, millega kõik väikese beebi vanemad kokku puutuvad - sünnituseks valmistumine, partneri abi sünnitusel, beebihooldus, imetamine ning kõik lapse arenguetapid esimesel eluaastal. 

Beebipäeviku selle hooaja peategelasteks on 
isa Tambet (27), ema Kätlin (25), poja Jasper (2) ja tuleval kevadel sündiv beebi - vahva noor pere Tallinnast.

Vaatajatena saame osa pere jaoks kõige tähtsamatest elusündmustest juba rasedusest alates. Näeme, kuidas tulevased lapsevanemad pere pesamuna sünniks valmistuvad, kuidas beebi siia ilma tuleb ja kuidas tema ema-isa ning vanem vend uue pereliikme lisandumisega kohanevad. Lisaks sellele saavad nii sarja peategelased kui ka vaatajad iga videoepisoodi vahendusel teada palju uut ja huvitavat lapse kasvatamise ja arengu kohta.  

"Beebipäevik" viib peategelased visiitidele oma ala parimate spetsialistide juurde ning annab vanematele kõikvõimalikud lapse kasvatamise ning korrektse arengu jaoks vajalikud teadmised. Nii käiakse visiitidel ämmaemanda juures, rasedus- ja beebijoogas, valitakse lapsele eluks vajalikke ja kõige paremaid ning kasulikumaid asju, räägitakse beebihooldusest, lapsevanemaks saamisest, uue rolliga harjumisest, beebi arengust, tema söömisest, tervisest, mängimisest, kasvatamisest ja paljust-paljust muust.

20151216122803-82039.jpg