VIDEO: "Vastsündinu esimene nädal"

10. Dec 2013, 08:38 Emmede Klubi Emmede Klubi

Seekord näitame teile teist osa Emmede Klubi videosarjast "Vastsündinu esimesed 12 nädalat" , kus te saate teada, mis toimub lapsega kohe peale sündi ja tema esimeste elunädalate jooksul. Te näete ja kuulete, kuidas pisikese beebi uue elukeskkonnaga kohandumine oleks nii lihtne kui võimalik!

Meile antakse võimalus koos toreda paariga kogeda seda unustamatut hetke, mil vastsündinu ilmavalgust näeb ja me saame jälgida tema esimest kahtteist elunädalat!

Esimene elunädal on beebile proovilepanek - on ta ju emme alati soojast ja turvalisest kõhust siia suurde tundmatusse maailma tulnud.
Kõik tundub uus ja hirmutav, aga on üks asi, mis on beebile tuttav - ema ja isa hääl! Meie hääl annab lapsele enesekindlust ja turvatunnet. Kui laps saaks meiega oma emotsioone ja tundeid jagada, ütleks ta meile tõenäoliselt - räägi veel!Meie hääl mõjub talle rahulikult ja julgustavalt.

Esimene kord, kui me last vaatame ja tema meile oma ilusate usaldavate silmadega vastu vaatab, tundub, et ta saab meie silmadest vastused kõigile küsimustele ja ütleb vaikides aitäh sulle ema, et sa minu said!

Emmede Klubi

20131128150820-17147.jpg

09. Dec 2013, 10:57

Armas video 😀 Nii tore on näha kõrvalt pisikese kasvamist 😀