Video: Tibatilluke Jenson, kes jäi elama

Video: Tibatilluke Jenson, kes jäi elama

16. Aug 2017, 15:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Jenson koos oma isa ja vennaga. Foto: Facebook


"See lühifilm on pühendatud meie imelisele pojale," alustab Millicent Rose Mirfin videot pisikese Jenson Mirfini eluloost.  Kui Jenson 25. rasedusnädalal ilmale tuli, kaalus ta 800 grammi. Kohe alguses ütlesid arstid, et ei tea, kas laps jääb elama. Edasi muutus lootus elule aga veelgi hapramaks - pisipoisil avastati ajuverejooks ja südameprobleemid, tal tekkis sepsis. 

Jensoni vanemad elasid läbi mitmeid hetki, mil arstid olid sunnitud nentima, et uut päeva laps ilmselt ei näe. Kuid Jenson jäi elama, ning kõigi tõenäosuste kisute on ta täna, aastase poisiklutina täiesti terve!

Et jagada oma rõõmu, pakkuda lootust teistele enneaegsete laste vanematele ning avaldada tänu lääne meditsiinile, mis Jensoni elu päästis, valmistas ema Millicent poja elust lühikese video. 

Kodukootud, kuid äärmiselt emotsionaalses videos näeme, kuidas Jenson naudib esimest korda känguruhoolitsust oma ema ja isa rinnal, kohtub esimest korda oma õe ja vennaga, nutab esimest korda, jõuab esimest korda koos hapnikuballooni ja sondiga koju, ütleb oma esimesed sõnad... Ning on lõpuks täiesti terve, tavapärane ning väga õnnelik üheaastane poisiklutt.

"Superkangelasi sünnib iga päev. Sa leiad nad vastsündinute intensiivraviosakonnast jõudu kogumast," nendib Jensoni ema video lõpus, kus ta tänavab südamest meditsiinipersonali, kes tema poja eest hoolitses. "Ilma nendeta ei oleks meil seda, mis meil täna on."

 

Mõned imed on inimeste enda loodud, kas pole?