VIDEO! Beebipäevik: Stina ja Reigo tagasivaade 2014. aastale

01. Jan 2015, 00:48 Emmede Klubi Emmede Klubi

Oleme Stina ja Reigo lapsevanemaks kasvamist Beebipäeviku videoprojekti raames jälginud juba pisut kauem kui pool aastat ning selle aja sisse on mahtunud 26 erinevat videoepisoodi.

Täna, aastavahetuse meeleoludes, on hea läinud aastale pisut tagasi vaadata! Samal ajal kui väike Anne oma lõunaund magab, meenutavad Stina ja Reigo Beebipäeviku eredamaid momente!


Kui Stina nägi esimest korda üleskutset, kus otsiti peategelasi „Beebipäeviku” videoprojekti, oli ta kindel, et nemad pole kindlasti „SEE” pere. Siiski jäi see mõte kummitama ning õnneks pärast väikest kaalumist leidsid Stina ja Reigo, et Beebipäevikus osalemisel on plusse siiski oluliselt rohkem kui miinuseid.

Nii Stina kui Reigo ütlevad, et Beebipäevikus osalemine on andnud neile palju uusi kogemusi ja teadmisi, milleni jõudmine oleks omal käel ilmselt rohkem aega võtnud. Neil on olnud võimalus küsida nõu Eesti parimatelt spetsialistidelt ning külastada lugematul hulgal erinevaid beebide huviringe.
Kõige suuremaks argumendiks on olnud aga kindlasti võimalus jäädvustada Anne kasvamist! See imearmas beebiiga möödub ju nii kiiresti!

Siiski pani osalemise suhtes pisut pikemalt mõtlema see, et projekti raames sooviti filmida ka sünnitust. Stina tunnistab, et esialgu ta pisut kahtles, kuid pärast kaalumist leidis, et igaüks ei saa professionaali poolt filmitud sünnitusvideot.

Tagantjärele ütleb Stina, et sünnituse ajal oli täiesti ükskõik sellest, kas keegi teda filmis või kui palju oli inimesi sünnituse juures. Küll aga hindab ta väga seda, et sai kõiki neid hetki – näiteks Reigo emotsioone – uuesti näha.

Kuigi Stina ja Reigo olid projektis osalemise kohta otsuse teinud, oli selle selgitamine tuttavatele esialgu pisut keeruline ning alguses Stina sellest ülemäära rääkida ei tahtnudki. Et kogu lugu ära rääkida, pidi igal korral Stina alustama algusest: et ta pidas „Emmedeklubi” lehel raseduse blogi, selgitama, mis on „Emmedeklubi” ning siis omakorda selgitada, mida endast „Beebipäeviku” projekt kujutab. Ja siiski selgus, et oli neid, kes sellest sugugi aru ei saanud. Oli juhuseid, kus tuttavad kartsid Stina ja Reigoga kokku saada, sest nad kujutasid ette, et Stina ja Reigo on koguaeg kaameratega ümbritsetud.

Õnneks julgevad tuttavad nüüd ikka Stina ja Reigoga kokku ka saada ning mitmed neist jälgivad Beebipäeviku episoode suure huviga.


Nii Stina kui ka Reigo usuvad, et “Beebipäeviku” projektist on kasu ka teistele. Eelkõige näib neile, et neid episoode võiks vaadata lapseootuse ajal, et end erinevate teemade ja võimalustega varem kurssi viia.

Stina ja Reigo julgustavad kindlasti ka teisi kasutama võimalust ning Beebipäeviku projektis osalema. Stina, kes tegelikult alguses kaamerat pisut pelgas, harjus sellega väga kiirelt ning ütleb nüüd, et ootab võtteid alati väga.

 

Aasta lõppemine ei tähenda aga kuidagi seda, et Beebipäevik otsa lõppeks! Stina, Reigo ja Anne tegemisi jälgime endiselt ka algaval aastal.

Kui ise titat ootad ja seda videot nähes mõtlesid, et sooviksid samuti sellises projektis osaleda, anna endast märku! Just sinu lapsest võib saada järgmine Beebipäeviku peategelane!

Kohtumiseni uuel aastal!

20141021225112-70499.jpg

31. Dec 2014, 20:31

Vöiks isegi sellises projektis osaleda,kuna sünnitusmajadest ja vöimalustest väljaspool Tallinnat on vähe räägitud. Kuigi käes juba viimane trimester,30ndl.
Beebipäeviku videodest on minu jaoks väga palju kasu olnud just hirmust sünnituse ees saada üle. Köik on täpselt nii nagu on,ilma ilustamata.

Head uut aastat Teile !😀

Mirjam Mirjam 31. Dec 2014, 13:26

No küll te, Stina, Reigo ja Annekene, olete üks ilus ja armas perekond! Head uut aastat teile!