VIDEO! Beebipäevik: Iluprotseduurid pärast sünnitust

VIDEO! Beebipäevik: Iluprotseduurid pärast sünnitust

03. Aug 2016, 12:36 Emmede Klubi Emmede Klubi

Pärast sünnitust vajab naise keha taastumiseks aega. Teinekord võib aga äsja emaks saanud naise nahk vajada ka natukene hoolitsevat kätt ja häid abivahendeid. Kätlini sünnitusest on nüüdseks möödas paar kuud ja ta on otsustanud külastada Wellness spaad Tallinnas, et nautida auga välja teenitud iluhoolitsust oma nahale.

 

Kätlinile pakutakse täna suurepärast salendavat ja pinguldavat kehahoolitsust„Silhouette,“ milles kasutatakse eksklusiivseid Maria Gallandi tooteid. Kehahoolitsus lubab anda lisaks uuele energiale ka hästi hooldatud ja trimmitud keha.

Kogu kehahoolitus kestab kokku tund aega, mille jooksul kõhu- ja seljapiirkond ning jalad kooritakse, õlitatakse, kreemitatakse ja mähitakse õrnalt 15-20 minutiks kilesse. Esimestel kuudel pärast sünnitust võiks vältida iluprotseduure, mis sisaldavaid kõrgeid temperatuure, mis on väga intensiivsed või milles kasutatakse ihule mittesõbralikke aineid.

Maria Gallandi kreemine kehamask sisaldab kollageeni-elastiini võimendavat kompleksi, mähkides keha justkui kookonisse, pinguldades ja toniseerides nahka. Kollageeni-elastiini võimendav kompleks mõjub tõhusalt ka näiteks venitusarmide puhul.

Pärast koorimist, õlitamist ja kreemitamist mässitakse ihu õrnalt kile sisse ja mähitakse veel omakorda teki sisse. Pärast umbes 15-20 minutit omaette mõnulemist tuleb ihu dušši all puhtaks pesta, mille järel nahk uuesti kerge kihiga üle kreemitatakse.

Kätlin nautis protseduuri väga. “See oli täpselt see, mida ma vajasin. Esiteks saab sellest igapäevasest elust, rutiinist välja ja teiseks kõik see sünnitusjärgneperiood ka, et ei tunne ennast veel oma kehas päris hästi. Sellele aitab ka kindlasti kaasa selline mudimine, siis saad natuke sellist toniseerivat mõju, et väga mõnus ja väga vajalik protseduur,” kirjeldab Kätlin.

Kellel ei ole võimalik koduseinte vahelt välja kiigata, võib proovida ka koduseid vahendeid naha värskendamiseks. Tõhusad koorijad on näiteks sool, suhkur ja kohvipuru.