VIDEO! Beebipäevik: Esimesed päevad kodus

08. Sep 2014, 00:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Beebiga kojutulemine ning esimesed hetked omaette on alati erilised ja on ka aastate pärast meeles.

Millised on esimesed päevad kodus koos Annega?

Väikesel Annel on nüüd ametlikult nimi pandud – Anne Sophie.

Imetamise ja piimatekkega on Stinal kõik hästi. Anne sööb isuga ja piimapais on Stinal kergelt möödunud. Annel oli küll vahepeal kõht lahti, mille peale Stina isegi lastehaigla nõuandetelefonile helistas, aga ka seegi on nüüdseks seljataga.

Nagu vastsündinute puhul täiesti loomulik on, ärkab ka väike Anne öösel sageli selleks, et süüa.

Kodus on tööjaotus paigas. Päeval, kui Reigo tööl on, askeldab Stina beebiga ja õhtul saab issi võimalusega Annega tegutseda ja lobiseda.

Stina ütleb, et sugulased helistavad koguaeg, millal saaks külla tulla, aga värskete lapsevanematena on nad Reigoga valdavalt väsinud ja ei kipu päevad läbi inimesi võõrustama.

Stinal on sünnitusjärgne aeg möödunud loomulikult ja mõnusalt. Suuri muudatusi meeleoludes ja halba olemist ei ole olnud.

Vahel, kui Anne nutab ja ei tea, mis tal viga on, on ikka natuke keeruline, eriti kui nii päev kui ka öö on olnud rahutud, aga ka see ei ole praegu väga keerukas olnud.

Ka Reigo igati abiks ja kõik on siiani hästi läinud.

Järgmine kord vaatame, kuidas Anne esimesele autosõidule läheb!

Greetel Lee

20140821122159-45910.jpg
eveliiy eveliiy 05. Sep 2014, 14:20

Väga tore video!
Väga ilusa nime sai 😀

03. Sep 2014, 19:02

Minul olid esimesed päevad kodus ikka väga ebakindlad ei teadnud kas tal külm või palav hirm oli ikka suur, et äkki teen midagi väga valesti. Nüüd tagant järgi mõtlen, et kõik läks ikka normaalselt. 😀 Minul oli erinevus sellega, et ma tahtsin väga, et mul külalised oleks. Lapsega omaette olla ei tahtnud väga. 😃 Ju ma kartsin seda üksindust. 😃 Ja tore kui pisikesega kõik ok. 😀

03. Sep 2014, 15:56

Kas võib olla, et mõned meist on kohe sündinud olema tublid, oskuslikud lapsevanema rollis 😀 Ei tea, kuid tundub, et Stinal ja Reigol tuleb kõik kuidagi nii pingevabalt ja loomulikult välja. Ma arvan, et oleksin esmakordse vanemana ikka tükkmaad närvilisem, kahtlevam ja mind vaevaksid alatasa küsimused, "kas lapsega on kõik korras?ega laps katki ei lähe? kas ta sai piisavalt toitu? on tal külm/soe?" jne, jne..😃 Aga , eks need hirmud ole loomulikud ning mööduvad - peagi õpib ju iga vanem tundma oma lapse vajadusi ja loomust. Ühesõnaga, kaugemalt vaatajana tahaksin öelda, et väga tublid olete!

Irinaaa Irinaaa 03. Sep 2014, 14:19

*Anne Sophie - väga ilus nimi! 😀

Irinaaa Irinaaa 03. Sep 2014, 14:18

Väga ilus ja huvitav video! Annu on nii nunnu!! 😀

03. Sep 2014, 14:08

Nii vahva video 😀
Pisike on imearmas !
Tublid lapsevanemad olete Reigo ja Stina. Jõudu ja jaksu edaspidiseks 😀