VIDEO! Beebiminutid: Uue videotoimetaja tervitus

VIDEO! Beebiminutid: Uue videotoimetaja tervitus

14. Sep 2016, 14:25 Emmede Klubi Emmede Klubi

Sellenädalane"Beebiminutite" episood on tavalisest pisut erinev, sest nagu ikka septembrikuus kipub olema, on ka Emmede Klubi videotiimis kõik nüüdsest uus. Nimelt võtab alates liitub meie võttegrupiga meie peatoimetaja Mirjam (25), kes lisaks Stinale videotoimetaja ja saatejuhina koha sisse võtab.

"Minust pikemalt juttu tehes on oluline alustada minu tütardest," juhatab lisaks oma Emmede Klubi tööle veel väikeettevõtja ja blogijana tegev Mirjam oma iseloomustuse kokkuvõtlikult sisse. "Emaks saades mõistsingi, kui avar ja fantastiline on tegelikult mind ümbritsev maailm," rõhutab ta ja just see ongi tema eesmärgiks videotoimetajana - asuda sedasama lapsevanemaks olemise elu ja lastega kooskasvamise rõõmu Emmede Klubi videotes meie vaatajate abil lähemalt uurima. Koos käiakse spetsialistidel külas ja kohtutakse teiste emadega, et aidata teineteisel lapsevanemaks olemisega kaasnevas infotulvas paremini orienteeruda. 


"Tahame kõigile Emmede Klubi emadele pakkuda tuge, võimalust jagada kogemusi ja saada rasketel hetkedel nõu," võtab uus videotoimetaja Emmede Klubi missiooni lühidalt kokku. Ja nii ongi - Emmede Klubi tahab olla toetav ja kokkuhoidev keskkond, kuhu kõik emad on teretulnud just täpselt sellistena nagu nad on.

Milliseid teemasid tahaksid Sina lähitulevikus Emmede Klubi videoseriaalides "Beebiminutid" ja "Beebipäevik" näha? Ehk on sul idee mõneks täiesti uueks seriaaliformaadiks? Tahaksid oma lugu meie vaatajatega videopildis jagada?

Kõik ideed, osalussoovid ja ettepanekud on alati teretulnud - kas sellesama postituse kommentaariumisse või aadressil mirjam.hunt@emmedeklubi.ee. Iga Emmede Klubi liige on ühtviisi väärtuslik ja teie arvamused ning ettepanekud hindamatud.