VIDEO! Beebiminutid: Kalendrisessioon Evelin Virnasega

VIDEO! Beebiminutid: Kalendrisessioon Evelin Virnasega

16. Nov 2016, 12:02 Emmede Klubi Emmede Klubi

Kuna jõulukingituste tegemise aeg on varsti käes, hakkas Emmede Klubi toimetaja Mirjam sel aastal eriti varakult valmistuma ja kohtus fotograaf Evelin Virnasega, kes tegi Mirjamist ja tema perekonnast mõned pildid, et pere saaks järgmiseks aastaks toreda kalendri teha, mida oma lähedastele kinkida:

Fotograaf Evelin Virnas on kogenud vastsündinute, väikelaste ja perede pildistaja. Kui on soov lühikese aja jooksul perega võimalikult palju ilusaid ja huvitavaid jäädvustusi kätte saada, on soovitatav kindlasti pöörduda professionaali poole, kes saab omalt poolt pakkuda õiged tingimused ja vahendid tagamaks, et tulemus oleks ka näiteks olenemata laste tujust igal juhul kvaliteetne.

Et kalendrit oleks pärast ka huvitav vaadata, tegid Mirjam ja tema tütred ühe fotosessiooni jooksul õige mitu kostüümivahetust ja kasutasid erinevaid aksessuuare, et luua iga kuu jaoks just see õige meeleolu.

Kuna tüdrukute fotosessioon oli läbi mõeldud ja planeeritud, oli hiljem juba väga lihtne veebilehel Zoombook.ee õige pilt õige kuu peale sobitada ning kalendrid ära tellida.

Üksnes loetud päevad ootamist ja ainulaadsed perekalendrid ongi käes. Nüüd on veel mõnusalt aega, et välja valida see kõige ilusam pakkepaber ja panna kingipakid tallele jõululaupäeva ootama.

20161116115752-87229.jpg