VIDEO! Beebiminutid: 2017. aasta beebide horoskoop

VIDEO! Beebiminutid: 2017. aasta beebide horoskoop

31. Dec 2016, 03:47 Emmede Klubi Emmede Klubi

Ka kõige astroloogiakaugema inimese jaoks on aastavahetus sõnulseletamatul kombel maagiline sündmus. Mida see uus aasta meile õigupoolest toob ja kas tõesti on võimalik, et vastused peituvad tähtedes?

Võib-olla, võib-olla mitte. Sellegipoolest huvitas meid Emmede Klubis (ehkki me ju aastaringselt siiski üksnes teaduspõhistele faktidele tuginemist pooldame), mida astroloogia tuleval aastal sündivatele beebidele ennustab. Seetõttu olemegi tänases episoodis tulnud müstilisse Kristallitemplisse astroloog Kristelle Sööt-Kajoga kohe-kohe saabuvast uuest aastast juttu tegema: 

Kaljukits

01.01.17-19.01.17

1. jaanuar kuni 19. jaanuar sündivad beebid on kõik kaljukitse päikesemärgiga. Üldiselt on need beebid, kes sellele perioodil sünnivad, väga tundlikud ning vajavad oma vanemate jäägitut tähelepanu. Nendest võivad kasvada väga tugevad isiksused, kes on valmis kõiki oma vanemate reegleid järgima, kui tegelikult ei ole soovitatav neid niivõrd suurtesse raamidesse panna. Pigem mängida nendega rohkem ning lasta neil olla lihtsalt lapsed. Kui nendelt liiga palju nõudma hakata, siis tulevikus võivad nad olla üsna õnnetud ja kaotada kontakti oma sisemise lapsega. Liigsed nõudmised neile ei sobi.

Kaljukitse päikesemärgi all sündinud beebide vanemad ei tohiks oma last liigselt kontrollida, sest kontrolli tagajärjel ei pruugi nad suuta oma vanemaid hilisemas elu aktsepteerida. Kaljukitsed ihkavad vabadust.

Veevalaja

20.01.17-18.02.17

Sellel ajavahemikul sündivad lapsed on vanemate suured üllatajad ja nad võivadki olla tulnud vanemate juurde suure üllatusena ja läbi elu võivad vanemaid palju omapäraste asjadega üllatada. Nad ei ole tavalised inimesed, nad on pigem veidrikud ja nende arengut ei tohiks piirata, sest nemad ongi tulevikutegijad. Nemad on need, kes näevad tulevikuasju, mida meie siin täna veel ei näe ja selletõttu on väga oluline neil maailmas vabalt ringi lasta voolata ja lihtsalt kasvada selliste veidrikena nagu nad on, sest nemad on väga erilised inimesed.

Veevalaja märk muidugi jaanuariga ei lõpe. Kuni 18. veebruarini sündinud beebid on samuti veevalajad. Veebruaris sündinud veevalajate eriline olemus on veelgi tugevamalt esindatud.

Kalad

19.02.17-20.03.17

Nende näol on tegemist väga tundlike beebidega, kelle eest tuleb väga õrnalt hoolitseda ja väga palju kallistada ja nunnutada. Tõenäoliselt on nad väga rahulikud beebid, aga nad vajavad õrna hingega vanemaid, sest nemad on ise ka hästi õrna hingega. Võimalik, et nad on väga loomingulised ja kui nad natuke suuremaks kasvavad, siis nad võivad näha selliseid asju, mida vanemad ei näe. Pole ime, kui nad tulevad vanemate juurde jutuga, et nad nägid seal metsa juures haldjaid või midagi sellist ning siis ei tohiks lapsele öelda, et ei, selliseid asju pole olemas. See on nende fantaasia ja kui neile öeldakse, et selliseid asju pole olemas, siis see piirab neid ja nad ei saa oma täitpotentsiaali ära kasutada.

Kalade märk kestab kuni 20. märtsini. Märtsis sündinud kalades on rohkem realistlikumat joont ja nad võivad elu näha veidi kurvemates toonides. Neid ei tohi liigselt reeglite ja nõudmistega piirata ning lubada neil olla lihtsalt lapsed.

Jäär

21.03.17-19.04.17

Jäärade puhul on tegemist väga aktiivsete kisakõridega juba sünnist saadik. Lihtne nende beebidega olema ei saa ja tõenäoliselt tahavad nad ööd ja päevad üleval olla või süüa, kogu aeg on neil vaja mingit tegevust juba sündides, beebina. Aprillikuu jäärad kuni 19. aprillini võivad olla küll rahulikumad, kuid nende iseloom võib kujuneda oluliselt keerukamaks.

Samas on jäärade aktiivsust vaja, sest täiskasvanu eas on nemad need inimesed, kellega on hea midagi alustada, nemad on need, kes tahavad alati olla esimesed. Nendes on nii palju jõudu ja energiat, et alustada ükskõik  millist projekti, misiganes see ka ei oleks.

Sõnn

20.04.17-20.05.17

Tõenäoliselt on tegemist väga rahulike beebidega. Nemad lasevad kindlasti magada ja selles suhtes ei ole nendega üldse vaja muret tunda. Peaasi et kõht täis on ja soe olla ja mähe vahetatud, siis on juba kõik hästi. Nemad on lapsed, kes vajavad hästi suurt turvatunnet, nende jaoks on oluline, et ema oleks alati olemas ja see tekitabki neis turvatunde.

Maikuu sõnnid on võib-olla veelgi rahumeelsemad. Nad on väga vaiksed, pigem tagasihoidlikud ja ega te neid väga palju emotsioone välja näitamas ei näe.

Sõnnide rahumeelsus ja kannatlikkus tulevad neile tulevikus selles mõttes kasuks, et kui nad midagi on alustanud juba, siis ega nad nii naljalt pooleli ei jäta. Pigem nad jätkavad kasvõi hambad ristis ja neil on väga raske muutusi sisse viia, sest hea ja turvaline on ühe koha peal olla.

Kaksikud

21.05.17-20.06.17

Tõenäoliselt on tegemist väga aktiivsete beebidega, kuigi nad ei ole kisakõrid, pigem nad tahavad olla hästi liikuvad ja emaga alati kaasas käia, seltskonnas olla. Nende jaoks on oluline, et keegi suhtleb nendega. Nendele väga meeldivad inimesed ja ka teiste inimestega suhtlemine. Tõenöoliselt on need beebid, kes ei hakka hiljem võõrastama, pigem nad naudivad seltskonnas olemist ja suhtlemist nendele võimalikul tasemel. Kui nad saavad teiste inimestega suhelda, siis nad ongi pigem rahulikud. Mänguringid ja muud kohad, kus beebidega käia saab sobivad neile hästi.

Kaksikute päikesemärgiga beebid sünnivad kuni 20. juunini. Juunis sündivad kaksikud on rohkem tundlikumad ja vajavad rohkem ema-isa tähelepanu.

Tuleviku mõttes saavad kaksikute päikesemärgiga lapsed hiljem oma suhtlemisoskust ära kasutada. Nendest võivad saada väga head müügiinimesed või need, kes peavad inimestega hästi palju suhtlema. Nendel on see oskus väga hea.

Vähk

21.06.17-22.07.16

Need beebid on väga tundlikud ja emotsionaalsed, kes tõenäoliselt eelistavad terve aja oma ema küljes rippuda ja ilmselt eelistavad seda ka teha täiskasvanuna. Neil on väga raske oma perest lahti lasta, kui siis ainult liikudes oma uue pere juurde.

Nad on klammerduvad lapsed. Tõenäoliselt ema nendest väga pikalt eemal olla ei saa. Laps tahab kogu aeg ema juures olla. Nendele lastele tuleb õpetada iseseisvumist, aga seda ei tohiks teha väga karmil viisil. Väga vaikselt, aeglaselt, väga armastavalt. Kindlasti ei tohiks nende peale karjuda. See lihtsalt paneb nad sissepoole elama.

Vähi päikesemärgis lapsed sünnivad kuni 22. juulini. Juulis sündivad vähid on veelgi tundlikumad ja soovivad veelgi suuremat vanemate pühendumist.

Lõvi

23.07.17-22.08.17

Need beebid on kahtlemata sellised, kes paistavad igal pool silma ja nad on tulise loomuga. Tegemist on tulemärgiga. Nemad tahavad alati olla tähelepanu keskpunktis.

Need beebid oskavad väga kuninglikult oma tähelepanu saada, kuigi suuremas eas võivad nad dramatiseerida asju üle, ei tee nad seda kunagi nii, et nad jääksid häbisse, sest häbi on nende jaoks kõige hullem asi. Põhimõtteliselt ongi täiskasvanu eas kõige hullem, mida nende inimeste jaoks teha saab, on nad häbisse jätta. Seda ei tohiks teha, pigem tuleks neid kiita, kiitus mõjub neile alati väga hästi ja siis nad võivad teie jaoks kõike, mida sa tahad, teha.

Lõvi päikesemärgiga beebid sünnivad kuni 22. augustini. Augustis sündivad lõvid võivad olla väga suured üllatajad. Nad ei ole kindlasti tavalised lõvi päikesemärgi esindajad, pigem on neil mingisugune seletamatu omapära juures.

Neitsi

23.08.17-22.09.17

Need beebid on üsna uudishimulikud ja tahavad kõike teada, tõenäoliselt nad ka teavad, kui nad on juba suuremaks kasvanud, kuid neil võib olla ka hästi palju hirme. Need ei ole alati tingimata vanemate põhjustatud, need tulevad kuskilt kaugemalt kaasa. Vanemad ei pea ennast siin süüdi tundma, kui laps on veidi hirmul või ei tunne ennast väga hästi. Nendel lastel on oluline, et vanemad julgustaksid neid läbi elu ega nõuaks neilt perfektsust.

Neitsi päikesemärgis sünnivad beebid kuni 22. septembrini. Septembris sündivad neitsid on tundlikumad ja rahulikumad. Nemad vajavad rohkem tähelepanu, julgustamist ja aktsepteerimist.

Kaalud

23.09.17-22.10.17

Tegemist on tuleviku seltskonnalõvidega, kes tahavad alati seltskonnas olla. Nad soovivad suhelda, tahavad alati kellegagi koos olla. Üksi olemine juba lapsena võib neis tekitada ebameeldivust. Samuti võivad need beebid paista silma erakordse ilu poolest.

Neid lapsi tuleks eelkõige õpetada iseennast väärtustama, muidu nad täiskasvanuna võivad iseennast ära unustada ja hakata partneri väärtusi eelistama. Pigem rõhutada, et nad on ise isiksused ja nende õnn ja heaolu on kõige tähtsamad.

Kuni 22. oktoobrini sündivad beebid on kõik kaalude päikesemärgiga. Oktoobri kaalud on optimistlikumad ja  rohkem tulisema loomuga. Nemad vajavad rohkem aktiivset, sportlikku tegevust.

Skorpion

23.10.17-21.11.17

Sellel aastal sündinud skorpionid on kõik veidi tulisema loomuga ja vähem tundlikumad kui klassikalised skorpionid. Nad küll soovivad vanemate jäägitut tähelepanu, kuid samas oma tulisuse ja optimistliku loomusega võivad nad vanemad ikka täitsa hulluks ajada. Ei ole üldse võimalik aru saada, mida nad täpselt tahavad. Üks päev üks, teine päev teine. Ega siin häid lahendusi ei olegi, tuleb lasta neil olla need, kes nad on ja pigem suunata nad mängulistesse tegevustesse. Karjumist võiks vähem olla ja vanemad peavad ise hästi rahulikuks jääma. Ilmselt seda on need lapsed tulnud oma vanematele õpetama. Ükskõik, kes neil seal kodus ka ei oleks, ise tuleb ikkagi rahulik olla ja aktsepteeriv oma lapse suhtes.

Skorpionid sünnivad kuni 21. novembrini. Novembri skorpionid on veidi rohkem tundlikumad ja neil on olemas ka veidriku joon juures. Nad võibolla ei ole päris tavalised ja tunduvad sellised natuke üllatajad olevat.

Ambur

22.11.17-21.12.17

Sellel ajal sündivad lapsed on väga tulise loomuga. Tegemist on tulemärgiga ja nad on väga aktiivsed, pigem ei soovi nad üldse paigal püsida. Tahavad kogu aeg midagi uut ja erinevat.

Kui need beebid kasvavad suuremaks, siis soovivad nad väga palju teadmisi omandada, kõike teada ja täiskasvanuna soovivad nad kindlasti maailmas ringi rännata. Ega nad väga lihtsad lapsed ei ole, aga samas võivad neist saada väga tunnustatud inimesed kunagi. Jällegi tuleks arendada nende loovust ning mitte seada väga suuri piiranguid, kuid ilma reegliteta ka ei saa, muidu läheb päris käest ära.

Amburite puhul on tegemist väga rõõmsate ja säravate lastega. Nad on alati rõõmurullid ja ega neid väga sageli pahas tujus ei näe, mis muidugi ei tähenda seda, et nad negatiivseid emotsioone ei tunne, nad võivad neid väga tihti enda sisse elada.

Amburi päikesemärgiga beebid sünnivad kuni 21. detsembrini. Vahe novembris sündinud amburitega on see, et nad võivad olla veidi rahulikumad ja reserveeritumad, kuid üldjoontes nad on siiski ka rõõmurullid ja aktiivsed.

 

Soovime teile kõigile imeilusat uut aastat!


20161231034804-80896.jpg