Victoria’s Secreti modell imetamisest: see on loomulik!

Victoria’s Secreti modell imetamisest: see on loomulik!

06. Jan 2017, 09:19 Emmede Klubi Emmede Klubi

(Fotod: Candis Swanepoel'i Instagrami konto)

Teate, kes rindade seksualiseerimisest palju teab? Maailmakuulus pesumodell. Sellepärast ongi Candis Swanepoel'i hiljutine imetamisteemaline Instagrami postitus nii värskendav ja igati tervitatav sõnavõtt avaliku imetamise teemalises debatis.

Swanepoel, kes on muuhulgas modellitööd teinud legendaarse pesubrändi Victoria's Secreti ridades, sünnitas oma esimese lapse, poisi nimega Anaca, möödunud aasta oktoobrikuus. Kaks nädalat tagasi postitas naine rinnal olevast Anacast imekauni pildi koos paari sõnaga häbist, mida paljud naised avalikus kohas imetamise pärast tundma peavad.

Postituses, mida on tänaseks 533,825 inimest like'inud, kirjutab Swanepoel:

"Tänapäeval häbistatakse paljusid naisi avaliku imetamise eest või visatakse lapse toitmise eest isegi avalikest kohtadest välja. Mind on pandud tundma, et pean end mõnevõrra kinni katma ja lapse avalikus kohas toitmise eest häbi tundma, kuid kummalisel kombel ei tunne ma mingisugust häbi ajakirjafotode pärast, millel kunsti nimel palja ülakehaga poseerinud olen...? 

Maailma tundlikkus rindade seksualiseerimise ja televisioonis näidatud vägivalla suhtes on kadunud... miks peaks see imetamisega kuidagi teisiti olema? Rinnaga toitmine ei ole seksuaalne, vaid loomulik. 

Need, kes tunnevad, et lapse avalikus kohas toitmine on vale, peavad end harima imetamisega kaasnevate eeliste osas emale, lapsele ja kogu ühiskonnale tervikuna. #emakeloodus"
 

 

Mida arvad Sina avalikus kohas imetamisest? Kas pead seda liiga paljastavaks, intiimseks ja isegi seksuaalseks või leiad sarnaselt Candisile, et pole midagi imetamisest loomulikumat?