Huggies® mähkmed ja Eesti põnnid: Väike Henri ja Huggiese mähkmed

Huggies® mähkmed ja Eesti põnnid: Väike Henri ja Huggiese mähkmed

03. Nov 2016, 09:37

Enne Henri sündi Kätlinil kogemus Huggiestega puudus. Vanema poja Jasperi aegu ei pidanudki palju katsetama ning püsisime nende mähkmete juures, mis esimesena proovitud said. Sel korral sai väikesest Henrist Beebipäeviku staar ning see andis neile võimaluse proovida ka Huggieseid. Kätlin kirjutab:

"Hirm, et Huggiese mähkmed meile äkki ei sobigi, oli asjatu, sest tegemist on väga heade mähkmetega. Veel enne kui Henri sündinud oli ning saime mähkusid päriselt katsetada, võlusid Huggiesed mind ära oma lõhnatu olekuga. See on minu jaoks väga oluline, et mähkmetel ei oleks lõhna, sest lõhn annab minu jaoks märku üleliigsest keemiast, mida ma oma beebi pepu vastu panna ei soovi. Samuti on Elite Soft mähkmed pealt puuvillased ning seega eriti pehmed ja lasevad pepul paremini hingata. 

20161207220042-50703.jpg 

Henri sündides saime hakata mähkusid ka tema peal proovima ning oleme siiani väga rahul nendega. Mähkmed on õhukesed, püsivad hästi jalas ning ei leki ka suurema koguse pissi peale. Mõned lekkimiskogemused meil siiski on olnud, kuid need on pigem tingitud natuke hooletust mähkimisest või sellisest kakakogusest, mis lihtsalt mähkmesse ära ei mahu. Seda ikka juhtub beebidel vahel :) Elite Soft mähkmetel on ka niiskusindikaator, mis ei ole küll äärmiselt vajalik, sest enamjaolt on aru saada, kui mähe täis, aga vahel oli siiski mõnus ka selle järgi vaadata, mis mähkmes on. Eriti kuna heleda body alt paistis triip kenasti läbi ja ei pidanud kuskilt vahelt piiluma. 

Nüüdseks kasutame nii Huggies Ultra Comfort mähkmeid, kui ka Pants püksmähkmeid ning oleme ka nendega väga rahul. Väikest punetust on Henril ilmnenud küll nende kaheksa kuu jooksul, kuid see pole nii pidev ja ulatuslik, et ma seostaks seda mähkmetega. Pigem annab see märku, et mähkmevaba aega oleks juurde vaja ning pissi või kaka on mingi toidu tõttu happelisem, kui muidu. 

20161207220024-23940.jpg 

Niisiis oleme täiesti ausalt mähkmetega väga rahule jäänud ning ainsa miinusena oskangi välja tuua, et tegu pole keskkonnasõbralike ehk ökomähkmetega. Muus osas on need küll sobivad ning mugavad mähkmed igas vanuses beebide jaoks."