Vähem krookse, vähem gaase! Emmede Klubi emad testisid Philips Avent Natural Response lutipudelit

Vähem krookse, vähem gaase! Emmede Klubi emad testisid Philips Avent Natural Response lutipudelit

24. Apr 2023, 16:24 Emmede Klubi Emmede Klubi

Emmede Klubi emad proovisid järele Philips Avent Natural Response lutipudeli, mis on spetsiaalselt loodud toetamaks beebi individuaalset joomisrütmi. Siin on meie emade arvamus sellest tootest!

 

Mari-Liis:
Pudel on mugav, ilus ja lapsele tundub sealt imemine loomulikum kui teistest pudelitest. Sööb antud pudelist heameelega. Pimedas võiks olla pudeli ml paremini näha, hetkel ei näe pimedamas ruumis pudeli pealt mitte midagi. Vanal Avent pudelil on paremini näha pimedas.

Triin:
Olime uue pudeli otsinguil, sest beebi protestis tol ajal kasutatuga. Philipsi pudel sobis esimesest hektest palju paremini. Olen nüüdseks ostnud juba teise sellise pudeli, kuid klaasist. Hea, et on ka materjali osas valik.

Ingrid:
Suurepärane pudel. Väga ilus disain. Laps sai rahulikult süüa, palju vähem krookse ja õhu ahmimist. Laps tunduvalt rahulikum ja rõõmsam. 

Katrin:
Proovisin oma kahekuusele imikule pakkuda erinevate tootjate lutipudeleid. Kas ei sobinud need üldse või pidi neid tükk aega pakkuma, et laps need omaks võtaks. Philipsi uue lutipudeli võttis laps kohe omaks (alates esimesest korrast). Seega julgen seda lutipudelit soovitada – laps ja emme rahul :)

Karmen:
Kõige rohkem meeldis pehme lutiosa. Siiani oli meil kasutusel Tommee Tippee pudel, mis on sarnase lutiosaga, kuid nüüd avastasin, et Philipsi lutiosa on palju pehmem. Lisaks meeldis, et pudelil olid kirjas ka väiksemad ml-id kui 60ml. Miinuseks oli eesti keelse juhendi puudumine, mis seletaks täpsemalt lahti pudeli sees oleva rohelise vidina eesmärgi. Imestasin, et laps kohe esimesel korral hakkas seda pudelit võtma ja ei teinud teist nägugi. Siiani oli muidu kasutuses Tommee Tippee pudel. Ilmselt ostaksin ka tulevikus Philips pudeli. Soovitaksin proovida seda kõigil, kelle laps pole siiani teisi pudeleid võtnud.

Aigi:
Meile see toode sobib, kuigi kasutame pudelit harva, sest beebi veel rinnapiimal ja alles kahekuune, kuid julgeksin kindlasti kasutada seda vajadusel alatest sünnist, sest beebi võttis selle kohe omaks – luti kuju on väga sarnane rinnale ja beebil on seda kerge haarata ja süüa. Suuremal lapsel on seda pudelit kindlasti ka tema mugava kuju poolest hea hoida. Miinus oleks ehk see, et anti- colic süsteemi on kohati keeruline puhastada, aga ei midagi hullu.

Elina: 
Otsisime pikalt teise firma pudelitele asendust, kuna piim voolas ise suhu ja lutt tõmbas vaakumisse. Kõigi teiste pudelitega laps lihtsalt matsutas, kuna ei jaksanud imeda. Aga uute Philips Aventi pudelitega ei ole vaakumit, piim ei voola suhu ja laps jaksab imeda. Aitähh!

Kati:
Kui mõtlesin proovida lapsele seda pudelit, siis mõtlesin, et tegu on mõne uue pudeliga. Pudelit kätte saades selgus aga, et täiesti tavaline Avent pudel. Ka esimene laps kasutas samal põhimõtteliselt pudeleid. Aga tundub, et lapsele meeldib. Esialgu jääb kasutusse, kuna tundub, et lapsel sellega vähem gaase.

Ristel:
Pudeli kättesaamisel oli minu esimene mõte, et laps mul seda kohe kindlasti ei taha, sest ta on viis kuud joonud teise firma pudelist, millel on lutt hoopis teine. Esimese piima pudelisse tegin mõttega, et kindlasti pean selle kallama teise pudelisse, aga oh üllatust – laps jõi kohe esimesel korral sellest pudelist nii, nagu oleks koguaeg see lutt olnud. Pudeli luti juures meeldib mulle see, et seda lutti ei tõmba laps vaakumisse, vaid ta saab rahulikult juua. Pudelit tagurpidi keerates ei tilgu piima välja, nüüd ei pea ma  muretsema, kui pudel pikali läheb. Nüüd jääme kindlasti kasutama seda pudelit, esimese hirm ja mõte oli asjata, et laps seda ei taha. 

Marit:
Väike katsetaja on 9 kuune Hanna-Eliise, kes sündis küll 35. rasedusnädalal, aga oma arengu poolest väga teistele omavanustele alla ei jää! Kasutame seda pudelit nüüdseks nii umbes nädala. Esimene kord oli lapsele võõras, mitu korda katkestas ta söömise, kuna lutt oli erinev tema senisest pudelist. Pudel iseenesest meeldib. Hästi kerge, mõnusa suure avaga, mis muudab lihtsaks piimasegu lisamise ja pudeli puhastamise. Pudeli luti kuju on hästi mõnus ja meenutab lapse jaoks rinda. Pudel on oma kuju poolest kergesti hoitav nii emale kui lapsele endale. Pudelilutt on hästi mõnusast pehmest materjalist ja hästi loomuliku kujuga. Kindlasti soovitan tuttavatele!

Liis:
Mõnusa kujuga pudel!  Pudel on ergonoomilise kujuga ning seda on lihtne käes hoida nii vanemal kui ka lapsel (sh beebil). Samuti on pudelil kolm erinevat suurust, mille vahel valida, ning vahetatavad otsikud. Meile meeldis see pudel väga! Plussid: hea kuju, kolm erinevat suurust, vahetatavad otsikud. Miinused: meie jaoks miinuseid ei ole. 
Ka lutiotsik on parim, mida oleme kasutanud! Meile see lutiotsik meeldib väga! Piima tuleb välja ainult siis, kui laps imeb ehk pudeli maha kukkumisel ei voola miskit välja ning laps saab söömise vahepeal rahulikult hingata ning puhata. Samuti ei voola tal söömise ajal enam piima suunurkadest välja, nagu teiste firmade pudelite ja otsikutega.  Plussid: laps ei tõmba piima kurku ning seda ei voola suunurkadest välja. Meie kiidame need heaks ja soovitame ka teistele! 

Anneliis:
Minu kaksikutele sobivad need pudelid ja lutid väga, olen ülirahul. Selle pudeliga tüdruk ei ahmi nii palju õhku ja toidu tagasiheide pea olematu. Samuti ei leki suunurgast üleliigset piima, mis teiste luttidega on tavaline. Lapsed on kuu ja ühe nädala vanused, pudelid on nii mugavad, et annab kahte korraga sööta väga edukalt.

Taivi:
Ma ei ole väga tihe lutist piima andja, kuna laps saab praegu rinnast piisavas koguses piima, küll aga on vajadusel Philipsi lutipudel suureks abiks olnud, kui emmel on vaja olnud käia kodust natukeseks ajaks ära ja piim on eelnevalt välja pumbatud. Olen väga rahul antud lutipudeliga! Esiteks, see ei leki! Last söötes pole vaja muretseda, et pool piima suunurgast välja niriseb ja riided vahetust vajavad. Teiseks on toodet väga mugav pesta. Olen enne paar korda olude sunnil kasutanud teise firma lutipudelit, mida soovitatakse rinnaga toitvatel emadel kasutada, et mitte rikkuda imemisvõtet. Mõtlesin, kas lutipudelist toitmine ongi päriselt nii ebamugav nii mulle kui lapsele, kuna pool piimast nirises suust välja. Philipsi pudel on niivõrd palju parem ja kindlasti jääme seda kasutama ka edaspidi. Väga mugav lutt. Lihtne vahetada, pesta ja lapsele ka meeldib. Materjal on pehme ja kuju sarnane rinnaga. Söömise ajal tuleb täpselt lapse jaoks õige kogus piima, kuskilt midagi ei leki.

Elis:
Oleme nüüd mõnda aega Philipsi uusi lutipudeleid katsetanud ning võin öelda, et meile need täitsa meeldivad. Laps harjus selle lutipudeliga kiiresti ning söömine sujus kenasti. Kuna lutist eraldub piima ainult siis, kui beebi aktiivselt joob, siis lapsevanema seisukohalt on veidi keeruline piima õiget temperatuuri kontrollida. Üldiselt oleme siiski rahul ning jätkame kindlasti nende lutipudelite kasutamist :) 

Krista:
Suurepärane toode. Olen meeldivald üllatunud. Ja olen väga tänulik,et saan teie pudelit testida. Meie perre sündis seitsmes laps. Haiglast lapsega koju jõudes tekkis kohe piimapais. Ja oli vaja hädasti sellest vabaneda. Teie toode jõudis meieni just siis kui olime haiglas. Kuna olen lapsi rinnaga toitnud siis ei olnud pudelit koju ostnud. Aga seda oli väga vaja, hea,et saime testimiseks teie tooted. Kasutasime elektrilist rinnapumpa, mille vennanaiselt laenuks saime. Oli just philipsi toode ja saime pudeli külge panna ja siis last toita. Väga mugav hoida, ja õhku ka laps ei neelanud. Meie oleme väga rahul. Sobib hästi alates sünnist.

Diana:
Suurepärane lutt aeglase vooluga. Minu laps on rinnapiimal, aga vahest saab ka piimasegu. Laps aktsepteeris seda lutti väga hästi. 

Kristi:
Mulle meeldib see pudel, et see ei tilgu niisama – laps peab imema. Lapsele meeldib. Minule meeldib pudeli kuju, seda on mugav hoida. Kindlasti soovitan seda pudelit proovida, kui kõik teised pudelid juba proovitud, aga ikka pole veel leitud seda, millega oleks lapsel mugav süüa. Koolikutega pole meil probleeme olnud.

Marju:
Olen väga rahul selle pudeliga, see on meil igapäevases kasutuses. Suur pluss sellel lutipudelil on see, et pudeli ümberkukkudes ei hakka luti otsast piima läbi tulema. Mugav käes hoida ja kuna lutist tuleb piima ainult siis, kui beebi imeb, siis ei voola piima korraga liiga palju suhu. Ei leki.