Uus ja eriline kollaaži seeria: Esimene nädal koos Huggies® Newborn mähkmetega

10. Dec 2013, 21:37 Emmede Klubi Emmede Klubi

Siia maailma on sündinud üks inimene - üks väike inglike, kes on oma vanemate poolt väga oodatud ja armastatud. 
Alguses võib see võõras maailm beebile hirmutav olla, aga meie ülesanne on talle turvatunnet pakkuda, sest meie - tema ema ja isa, oleme talle kõige lähedasemad ja olulisemad inimesed terves selles suures maailmas! Meie teekond on alanud!

Emmede Klubi toob teieni vastsündinu esimestest 12 nädalast videod, artiklid, blogid, spetsialistide arvamused, erilised kollaažid ja palju muud huvitavat!

12 nädala jooksul ilmub meie lehel 12 erilist kollaaži, milles on välja toodud antud nädalaga seotud märksõnad.

UUS! Loo oma beebist kollaaž SIIN>>>!

Mis esimesel nädalal juhtub?

Esimesel elunädalal on kõik beebile väga uus - ta on tulnud turvalisest ja soojast keskkonnast ema kõhus suurde tundmatusse maailma. Kõik on veider ja vahel isegi hirmutav. Ainult ema ja isa hääled on tema jaoks tuttavad ja turvalised. See pakub lapsele turvatunnet, et kõik on hästi.
Meie hääl on lapsele palju rohkem, kui lihtsalt üksteise reas tähed. Meie hääl on talle nagu unelaul, mis tõotab rahu. Alguses ei tähenda sõnad talle midagi - aga see häälekõla paneb beebit tundma, et ma ei ole üksi, siin ilmas on vähemalt üks inimene, kes minust hoolib ja mind armastab. Ema hääl aitab lapsel siin maailmas hakkama saada, oma tegusid teha ja uut kogeda. Ja siin on tal kogeda palju uut. 

Emmede Klubi

Räägi meile, milline oli sinu beebi esimene elunädal? Kuidas te üksteisega harjusite? Millised olid esimesed mured ja rõõmud?

 

20131204173149-74404.jpg