Ricki jäi haigeks

Ricki jäi haigeks

21. Nov 2015, 22:41 ainokroonmae ainokroonmae

Esmaspäeval 16 novembri õhtul avastasime oma pojal palaviku  38,6 . kohe mõtlesime kuidas seda alla saada:

panime otsaette toasooja veega märjaks tehtud lappi,

võtsime lapse riidest lahti , ka mähkme jalast ära.

Laps magas öö enam vähem , kuna emana tuntsin siiski muret kontrollisin ja kraadisin öösel koguaeg kui ärkas.

Teisipäeval oli siiski palavik sama  toimisin samamoodi ja  saime kaa apteegist Panadoni siirupi millega saime palaviku veidi allapoole. antsime iga 4 tunni tagant .
Oli näha et lapsel ei ole hea olla kuna olid lakkamatud nuttu hood kui isegi süles olemine ei rahustanud teda , ükshetk saime kraadiklaasile 39  siis käis värin läbi . kuid saime kiirelt selle allapoole tagasi. ikka märjad niisked lappid ja paljas laps .  Öö möödus nagu eelminegi laps ja vanemad magasid rahutult.  Iga kord kui ärkas kraadisin . Kartsin alati et palavik läheb liiga kõrgeks.

Kolmapäeval mõtlesime et aitab lapsel siiski palavik ja käime arstil ära .  Jõutsime oma perearsti juurte , kuid arst puudus .  Metõde soovitas teha sama ja tulla homme tagasi.

selleks päevaks olime terve perega omadega väga läbi . Lapse pidev jonn ja mitte rahunemine ajas meid närvi , tegi abituks- et ei oska kuidagi last aidata. Magamatta ööd antsid oma osa -kurnatus .

Neljapäeval esimese asjana läksime siis arsti juurte tagasi , arst kuulas kopse , vaatas suhu ja katsus.  Ei oskand midagi öelda peale selle et lapsel allergia ja nahk kuiv . Mida olin ka ise märganud ja juba hakkand last kreemitama. Arst ütles et jälgime ja tulge homme tagasi.
Õhtuks saime palavikust lahti , kadus nagu imekombel mitte midagi tegematta.
Ah jah elukaaslasega arvasime et allergia tekkis Panadolist kuna seal maasikas sees . polnud seda muidugi andnud juba kolmapäeva õhtust saadik kuna polnud vajalik. ja selliste asjade vastu on varemgi allergiat olnud .

Reedel läksime tagasi arstile , art tegi sama kontrolli ja ei oskand midagi öelda mis viirus olla võiks . Kuna palavi oli läinud ja selle asemel olid tulnud täppid nii näkku kui ka kehale siis oli meil uus mure mis see on .  Kuigi öeldi et tekkis  sellest viirusest siis kirjutati meile allergia tilgad Zyrtec , et leevendada allergiat ja sügelust. Õhtuks tuli täppe aga juurte ja juba arvasime nii nüüd tuulerõuged või miski .

Laupäeval ikka süda polnud rahul mis täppid need on , ise murest hallid juba . Kutsusime koju  metõe kes kinnitas et need pole ikka ei tuulerõuged ega ka leetrid  aga mis need siis on  ?  Ütles küll et pole põhjust muretseda , kuid ikka muretsesime  ja käisime ära emos , seal pandi diagnoos  Täpsustamata viirusnakkus ja sellest tekkinud need täppid ja mure pühitud . Antke neid tilkasid edasi .  ilmselt lööve (Täpid) kaovad mõne päeva pärast ja siis laps terve .

Kuid unetud ööd on meil ikka kuna laps ärkab tihti ülesse ja tahab tihti rinda.

Kuid laps hakkab terveks saama jäi emme grippi , sain nohu .

Jõudu ja jaksu kõikidele vanematele  kell lapsed haiged. Üritage tugevaks jääda ja kui  tuleb närvimineku hoog antke laps kellegile teisele sülle ja minge rahunege kõrval toas , see aitab :)
meie jääme ootama kuni kaovad täpid ja emme saab kah terveks et minna uuesti õue ja taastada tavaline elurütm

PÄIKEST ;)

ainokroonmae ainokroonmae 22. Nov 2015, 13:48 MerleTorim

hmm aitäh selle lingi eest, Arstid meile küll midagi sellist ei väitnud et oleks aga väga sarnaneb küll sellele