Poekett kingib igale tänavu Eestis sündivale lapsele paki mähkmeid

Poekett kingib igale tänavu Eestis sündivale lapsele paki mähkmeid

20. Feb 2018, 23:27 Emmede Klubi Emmede Klubi

Prisma mähkmekampaania avaüritus ITK sünnitusmajas. Foto: Erlend Štaub


Prisma Peremarket AS andis teada, et ettevõte kingib igale tänavu sündivale lapsele Eesti 100. sünnipäeva puhul paki vastsündinu mähkmeid.

"Iga sünd on ime, mistõttu soovib Prisma tänada ja tunnustada igat ema ja last, kes selle ime teoks teevad," kommenteeris Prisma tegevjuht Jussi Nummelin pressiteates. "Prisma on Eestis tegutsenud 18 aastat. Oleme selle aja jooksul näinud kiiret arengut ja suuri muutusi. Meile läheb Eesti käekäik sügavalt korda ja pingutame iga päev selle nimel, et meil läheks koos veel paremini."

Kingituseks on üks pakk Pampers Newborn mähkmeid (22 mähet, 2-5 kg). Vaid jaanuaris sündinud beebid saavad kingituseks number 2 suuruses mähkmed. Mähkmete väljastamine Prisma infolettidest algab 26. veebruarist.

Täpsed juhised kingi lunastamiseks saavad emad koos õnnitluskaardiga sünnitusmajast. Õnnitluste edastamisel ja kingituse vahendamisel teeb Prisma koostööd kõigi Eesti sünnitusmajadega. Põhimõtteliselt tuleb tasuta mähkmepaki saamiseks suunduda pärast lapse sündi Prisma kohuleheküljele, registreerida end kingituse saajaks ja lunastada mähkmed ükskõik millise Prisma infoletist. Samas tasub tähele panna, et Prisma Peremarketid asuvad vaid Tallinnas, Tartus ja Narvas. 

Kõigile 2018. aastal sündivatele lastele kingitavate mähkmete väärtus kokku on hinnanguliselt üle 50 000 euro. Tegemist on Prisma poolt juba teise peresõbraliku otsusega sel aastal. Jaanuaris andis poekett teada, et langetas püsivalt ligi 90 mähkme ja 200 beebitoidu hindu

Prisma Peremarket tegutseb Eestis alates aastast 2000. Ketil on Eestis kaheksa kauplust, mis pakuvad tööd umbes 700 inimesele. Prisma Peremarket kuulub Soome kaubandusketti SOK, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turgudel. Oma pressiteates kirjutab Prisma Peremarket, et on kõige laiema valiku ja soodsaima ostukorviga poekett Eestis.