Mõistlik või mõttetu? 5 ühisrahastusest alguse saanud beebitoodet

Mõistlik või mõttetu? 5 ühisrahastusest alguse saanud beebitoodet

26. Jul 2017, 10:23 Emmede Klubi Emmede Klubi

Tänapäeva ühisrahastusplatvormide abil on võimalik ka oma kõige pöörasemad ideed teoks teha. Vahel on aga inimeste vajadusi ja huvi võimatu ennustada. Toome siin välja viis värsketele emadele mõeldud toodet, millest osad said toetust ja teised mitte. Kas suudad ennustada, millistel projektidel oli edu?


 1. Kickstarteris hoogu kogunud Purseat on ühe isa välja mõeldud toode, mis sobib neljaks erinevaks otstarbeks. See on nii turvatool, reisivoodi, istmekõrgendus kui ka käekott. Enam ei pea kohmakat turvatooli lisapagasina kaasa tassima, vaid asjad saab panna selle sisse. Paraku on projekt praeguseks tühistatud. Vaata kirjeldust ja videot siit. https://www.kickstarter.com/projects/16098092/a-revolutionary-4-in-1-car-seat-purseat/description

 2. Et tuua kasu nii vanematele kui ka keskkonnale, üritati saada Kickstarteri kaudu toetust unikaalsete kõik-ühes-pükste loomiseks. Korduvkasutatav mähe ei käi mitte pükse alla, vaid trukkidega nende külge - seega ei saa püksid märjaks ja piisab vaid mähkmeosa vahetamisest. Vajalikku summat kahjuks kokku ei saadud. Vaata rohkem infot siit.
  https://www.kickstarter.com/projects/purabebo/worlds-1st-potty-training-pants-with-flexible-diap/description

 3. Emadele, kes soovivad, et neil oleks kahe käe asemel vähemalt kaheksa: nüüd saad korraga svaipida ja toita! Üllataval kombel sai Kickstarterist toetust pudeli külge kinnitatav telefonihoidja. Kas see ka tõesti vajalik on, see on teine küsimus - lisa uurida saab siit.
  https://www.kickstarter.com/projects/1625157232/swipe-and-feed-bottle-feed-your-baby-while-using-y/description

 4. Laste REMI-nimeline robotist sõber salvestab nende unetsüklid, aitab neil paremini uinuda ja kergemini ärgata. Pehmet valgust andev lamp annab lastele märku, kas on aeg üles tõusta ning mängib uinumiseks vabalt valitud meloodiat. Samuti töötab see beebimonitorina. Mida muud sul veel vaja on? Tutvustava video leiab siit.
  https://www.indiegogo.com/projects/remi-the-all-in-one-sleep-companion-for-kids-smart#/

 5. Intelligentne lapsevanker? Miks mitte! Smartbe vankrit saab kontrollida läbi nutitelefoni. Vankris on olemas kõlarid, pudelisoojendaja, varguskaitse, kaamera ning lisaks sellele suudab see ise sõita, kui vajad käsi millekski muuks. Vaata rohkem siit.
  https://www.indiegogo.com/projects/smartbe-intelligent-stroller-baby-technology#/