Minu beebi sügisgarderoob

Minu beebi sügisgarderoob

11. Oct 2016, 13:39 kkristi kkristi

1. Leo, 10k
2. Lemmikost sügisesse garderoobi on tegelikult Jonathani talvekapukad kärus kasutamiseks, mis käivad lihtsasti jalga ja on piisava varuga, aga samas hoiavad piisavalt ümber ja neid on raske jalast sahmida. Talvel kardan, et nendega on siiski liiga külm.

20161011130208-21522.jpg

3. Õueminekuks paneme selga lisaks toariietele (vt punkt 4) Õueminekuks paneme praegu selga Jonathani k/s-kombe, Bredeni meriinovillase mütsi ja eelmainitud kapukad. Kindaid hetkel ei kanna, kuna lapsel hakkab nendega palav ja ta tõmbab need ise käest. Pigem tõmban lapse magama jäädes talle kombe varrukad labakätele. Kärusse magama jäädes vahel tõmban talle veel peale Disana meriinovillase kootud teki. Talveks see siiski võib õhukeseks jääda, seepärast on ka mulle silma jäänud Vikremi Outlast tehnoloogiaga tekk.

20161011130943-30777.jpg

4. Tubastes oludes pean last pigem paksult riietama, kuna elame ahiküttega korteris ja põrandad on jahedad. Panen talle lühikeste varrukatega bodi, sokid ja jällegi Jonathani villase aluskombe. Laps on sellises eas, kus liikumist on palju ja mul on tunne, et tal on mugavam, kui on vähem kihte.
5. Ööseks riietan lapse pikkade varrukatega bodisse. Kuna tal on mõnus soe lambavillane tekk, hakkaks paksemalt lihtsalt palav. Väga ära ta ka seda ei sahmi, pigem võtab teki mõnusasti kaissu :)
6. Et saada aru kärus, kas beebil on piisavalt soe, katsun beebi labakäsi - mis, nagu öeldud, on praegu kinnasteta - ja kui need on kuumad, tuleb kihte vähemaks võtta. Jahedad käed minu meelest kohe külma ei tähenda, sellisel juhul katsun ka kaelalt. Eks ajaga tuleb tunnetus ka, millise ilmaga millised riided sobivad ja praegu ma enam väga ei pabista, kas laps tunneb ennast hästi. Eks saame uuesti katsetama hakata, kui laps saab jalad alla ja soovib rohkem aega veeta kärust väljas.
7. Mulle meeldib riideid osta internetist ja kõik ühest kohast. Ostangi pigem korraga vajalikud asjad ära, mitte siis, kui leian midagi huvitavat. Seepärast kõik k/s-õueriided ongi meil Jonathan, et lasteoutlet.ee oli hea pakkumine ja sain hea hinnaga kvaliteetsed asjad ühest kohast ostetud. Samuti meeldib mulle Breden Kids, mille kevadisest puuvillasest kombest beebi alles nüüd suve lõpuks välja kasvas.
8. Oleme seni kasutanud kordamööda Naty ja Muumi mähkmeid. Eelistan neid nende ökoloogilisuse ja nahasõbralikkuse pärast, aga samas on mõlemad üsna väikse kasvuvaruga. Samas on nad erineva mõõduga, nii et kui nr 4 Naty on väikseks jäänud, võtan nr 4 Muumi jne. Ma kindlasti ei välista, et on teisigi häid mähkmeid, lihtsalt tunnen, et praeguseks ma enam katsetada ei viitsi, kui olemasolevad ja tuttavad mähkmed teevad oma töö kenasti ära.