Maailma parim isa: Kuidas isad emadest erinevad (aprillikuu ülesanne)

Maailma parim isa: Kuidas isad emadest erinevad (aprillikuu ülesanne)

27. Apr 2015, 17:25 Irinaaa Irinaaa

Sebastiani isa on maailmaa parim isa, sest ta hakkas otse kohe sünnitusmajas lapse eest hoolitsema ja esimesena vahetas talle mähkme (ja oli nii uhke!:)

Meie isa töötab väga palju ja sellepärast ei saa veeta pojaga palju aega, aga kui tema on kodus siis ta ise tegutseb lapsega. Tema üllesandeks on vannitada Sebastianit ja tundub et see on nende lemmik tegevus. Nad mängivad vannis oma mänge, naeratavad ja kõik see kestab palju kauem kui emmega. Peale vannitamist issi ise kuivatab pojat, peseb hambaid, paneb pidžaamat selga ja paneb teda magama. Siis voodis nad vaatavad koos paar multikad ja tihti peale issi jääb esimesena magama :)

20150427172258-78374.jpg

Samuti nendele meeldib väga koos süüa teha ja siis nad mängivad kes kiiremini sööb ära toitu :)

Issi viib Sebastianit lasteaeda ja mina ei kujuta ette miks temaga laps nii rõõmsasti läheb mängutupa, kuid kui mina viin siis laps nutab ja ei lase mind välja...

Issi käib Sebastianiga ujumas basseinis ja tänu sellele laps ei karda vett ja juba ise supleb (praegu ta on 2-aastane). Issi õpetab teda olla julge ja laps tunneb end issiga palju turvalisem kui emaga. 

20150427172034-74365.jpg