Leetritesse haigestunud beebi ema: Palun lugege ja jagage seda postitust!

Leetritesse haigestunud beebi ema: Palun lugege ja jagage seda postitust!

06. May 2019, 16:08 Emmede Klubi Emmede Klubi

Londoni Chelsea ja Westministeri haigla arstid ja õed palusid Jilly Mossil jagada pilte oma beebitütrest Albast, et harida inimesi vaktsineerimise teemal. 

Alba on üks tänavuse leetriepideemia ohvreist. Alba haigestus, sest ta on vaktsineerimiseks veel liiga noor. Leetrite eest oleks teda pidanud kaitsma karjaimmuunsus. Kuna leetritega vaktsineerituse tase on kõikjal Euroopas langemas, siis on kadumas ka karjaimmuunsus.

Alba ema kirjutab:

„Leetrid ei ole „lihtsalt lööve“, see võib põhjustada pimedaks jäämist, entsefaliiti ja kopsupõletikku. Me peame rohkemat tegema, inimesed. Vaktsineeri oma lapsi. 

MMR vaktsiin ei põhjusta eluohtlikke probleeme nagu leetrid. Su beebi võib tunda end päevakese veidi halvemini kui tavaliselt, aga usu mind, sa eelistaksid seda sellele mida meie oleme läbi elanud.

On olnud kohutavalt hirmuäratav vaadata oma tütre kinnipaistetanud silmi. Ta on olnud pimedas ja hirmunud, üle kahe nädala kestnud kõrges palavikus. Talle on haiglas tehtud uuringuid, röntgeneid, teda on torgitud, võetud vere- ja seljaajuvedeliku proove, paigaldatud kanüüle, tehtud elektrokardiogramme, toidetud sondist, ta on lisavedelikul ja -hapnikul, pumbatud täis põletikuvastaseid ja valuvastaseid ravimeid. Ta on saanud kõike, mida oskaksid nimetada.. Tõde on, et seda kõike oleks saanud ennetada, kui Albaga kokkupuutuvad vanemad lapsed oleksid olnud vaktsineeritud. 

Harige ennast, rääkige sellest, jagage sõna, jagage seda postitust, tehke mida iganes vaja. Ilma Chelsea Westi haigla arstideta poleks meie imeilus beebi enam täna siin. 

Kõigi haiglas tehtud testide eesmärk oli saada teada, mis Albal viga on, kuigi arstid arvasid algusest peale, et leetrid. Tema seisund halvenes väga kiiresti ja oli väga kehva. Tal olid Kawasaki haiguse, meningiidi ja muidugi ka paljude leetritega kaasnevate sekundaarsete infektsioonide sümptomid.“