Kuidas vastsündinule kingitust valida?

Kuidas vastsündinule kingitust valida?

03. Oct 2014, 00:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Lapse sünd on pidu kogu perele, sõpradele ja sugulastele. Paljudel lähedastel võib tekkida probleem, mida vastsündinule kinkida?

Esiteks ürita välja selgitada, mille on vanemad juba koju ostnud ja mis oleks nende jaoks üleliigne. Samuti soovitame uurida, kas neil ei ole spetsiaalselt midagi vaja. Kui neil erisoove ei ole, kasutage neid Emmede Klubi poolt pakutavaid ideid!

Kindlasti kuluvad värsketele lapsevanematele alati niisked salvrätikud ära. Neid ei ole kunagi liiga palju.

Mis veel? Vaatame nimekirja!

  • Beebi esimene mänguasi - huvitav ja värviline. Sobivad erinevast kangast kokku õmmeldud kangatükid või ka lausa pesushvamm, mis alguses on tore mänguasi ja hiljem vajalik kehahooldustoode. 
  • Laste voodipesu - ainult sa pead teadma, millised on teki ja voodi mõõdud. 
  • Paar numbrit suuremad beebiriided, või ka iseõmmeldud või kootud riided beebile. Nende üle on iga ema kindlasti väga õnnelik. 
  • Lapse käte ja jalgade jäljendite tegemise komplekt, millest jääb vanematele tore mälestus.
  • Kandelina või -kott. Beebi saab sel viisil alati koos emaga olla, aga ema käed on vabad, et majapidamistöid teha, või näiteks kasvõi süüagi.
  • Fotoalbum, kuhu esimesed beebipildid panna.
  • Klassikalise muusikaga või lastelauludega CD on kasulik nii emale kui lapsele.


Emmede Klubi

26. Oct 2014, 12:05

Soovitan kõigil, kes kinke teevad vanematega nõupidada, sest mina ütlesin, et ma ei taha seitset beebiraamatut ja mitut fotoalbumit mida ma teen nendega ja nii kõik küsisid, et mida vaja. 😀

05. Oct 2014, 15:39

Meile kingiti jäljendite tegemise komplekt, mähkmetort, riideesemeid ja erinevaid hügeenitarbeid : mähkmed, niiskedlapid . Lisaks beebiraamat, kuhu saab kirjutada ja märkmeid teha.