Kõrgõzstani presidendi tütar toetab avalikku imetamist

Kõrgõzstani presidendi tütar toetab avalikku imetamist

03. Aug 2017, 10:05 Emmede Klubi Emmede Klubi

Pilt, mida jagas Kõrgõzstani presidendi tütar oma Instagrami-kontol, on tekitanud diskussiooni avaliku imetamise üle. 20-aastane Aliya Shagieva seisis kriitikaga silmitsi pärast seda, kui jagas pilti sellest, kuidas ta pesuväel oma last rinnaga toidab.

Naine postitas Instagrami intiimse foto endast ja oma ühekuusest pojast aprillis, pealkirjaga: "Toidan oma last just siis ja seal, kus tema seda vajab." Pärast seda oli ta sunnitud pildi maha võtma, kuna sotsiaalmeedias süüdistati teda imetamise "seksualiseerimises".

BBC-le antud intervjuus sõnas Shagieva, et tema keha pole mitte vulgaarne, vaid funktsionaalne.Siiski ei kiitnud president Almazbek Atambayev ja tema abikaasa Raisa tütre käitumist heaks.

"Neile ei sobinud see üldse. See on mõistetav, kuna noorem põlvkond ongi vähem konservatiivne, kui nende vanemad," sõnas Shagieva. Kõrgõzstan on endise Nõukogude Liidu moslemiriik ja seetõttu ülimalt konservatiivne, mistõttu pole avalik imetamine aktsepteeritav. Shagieva lisas: "Last rinnaga toites annan talle parimat, mis mul anda on. Oma lapse vajaduste eest hoolitsemine on minu jaoks tähtsam kui see, mida teised inimesed minu kohta ütlevad. "

Aliya Shagieva postitusele vastasid paljud kasutajad kommentaariga, et nii intiimset hetke pole vaja jagada, samas kui teised kiitsid teda naiste kehadega seonduvatele tabuteemadele tähelepanu juhtimise eest.   

Allikas: Evening Standard

Kas Sinu meelest võib imetamispilte sotsiaalmeediasse postitada? Kust läheb piir seksuaalse ja funktsionaalse vahel?