KEVADINE FOTOKONKURSS! "Beebi avastab kevadet" uhke eriauhinnaga Chiccolt, on lõppenud ja võitjad on loositud!

13. May 2015, 23:10 Emmede Klubi Emmede Klubi

Loodus on tärkamas ja kevadilmad meie poole teel - krookused ja tulbid pistavad oma ninad mullast välja, päikesekiired paitavad põski üha soojemalt ja üle pika aja on kuulda lindude rõõmsat sädinat.

Meie palve teile oli, et te võtaksite ette ühe mõnusa jalutuskäigu ja/või avastusretke loodusesse, püüaksite selle kevadise ilu nutitelefoni või fotoaparaadi abil pildile ning jagaksite oma kunstiteoseid ka meiega!

Väga vahva oli näha, et lasite kevadpäikesel enda ja oma laste ninadele pai teha. Kuna võitjat oli raske valida, sest teie kõigi postitused olid toredad, tegime me seda loosimise teel ning loosiõnn naeratas seekord kahele teist.

Peaauhinna, milleks on UHKE PEALEISTUTAV AUTO "SKY RIDER" CHICCOLT!  võitis endale Emma Maria, kelle emme kadi, postitas SELLISE vahva pildi.

20150413102038-28266.jpg

Seda vahvat erksavärvilist sõidukit on võimalik kasutada kahel erineval moel: käimistoena, kui laps alles õpib käima ning hiljem ka pealeistutava sõidukina, kui laps saab sellega  ise jalgadega tõugates sõitu teha. Mänguasjal on ka mitu erinevat nuppu, mis teevad hääli.

Lohutusauhinna, milleks on HUGGIES® PANTS püksmähkmed, saab loosi tahtel endale Kris, kelle emme Kristib, postitas SELLISE toreda pildi.

 

Suured õnnesoovid võitjatele! Kõigile teistele osavõtjatele, aitäh mõnusate postituste eest!

NB! Võitjatel palume täita allolev ankeet, et auhinnad kiiremini teieni toimetada!

 

16. May 2015, 02:29

Suur aitäh 😀

eveliiy eveliiy 14. May 2015, 19:01

Õnne 😀