Kas lapsed sobivad reisikaaslasteks?

Kas lapsed sobivad reisikaaslasteks?

22. Mar 2015, 18:04 eveliiy eveliiy

Meie perel meeldib käia reisil. Siiani oleme igal pool käinud terve perega. Eesti sisesed reisid oleme ette võtnud autoga. Kuna vahemaad pole olnud väga pikad on laps talunud autosõite hästi. Oleme käinud autoga Hiiumaal, Saaremaal ja mujal Eestis. Ekstra lapse pärast ei ole me puhkepause pidanud tegema, sest praamile minnes saab niigi jalgu sirutada ja tihti saab ju teha peatusi seal kus tahame miskit vaadata. Pisikese lapsega reisimiseks on alati kaasa pakitud ka lapse toidukotike ja kaasa võetud mõningad mänguasjad. Pikkadel sõitudel ei ole lapsega mingeid probleeme olnud, kõik on sujunud hästi. Enamus sõitudel meie silmatera jääb alati magama kas siis alguses või poole tee peal kindlasti. Pikematel sõitudel on tavaliselt autos alati 5 inimest ja kõik kordamööda lõbustavad teda.
 Ühe korra oleme ka lennukiga lennanud, siis poja pool teed magas. Mul oli teda päris kerge tol ajal magama saada, sest laps sai siis veel rinda ning see rahustas teda alati.
 Soove kuhu minna on ikka väga palju, aga täitmine jääb juba võimaluste taha kinni. Kuhu me pojaga järgmiseks lähme? Maikuus on plaan minna Saaremaale ja kindlasti lähme ka suvel Lõuna-Eestisse Laste Lõunamaale.