Kaks Stokke beebitooli on ohtlikud

Kaks Stokke beebitooli on ohtlikud

22. Jul 2019, 22:18 Emmede Klubi Emmede Klubi

Tarbijakaitse ja tehnilise järelvalve amet (TTJA) andis teada, et läbi ohtlike toodete kiirhoiatussüsteemi Rapexi on laekunud teated kahe Stokke kaubamärki kandva väikelastele mõeldud tooli ohtlikkusest. 

Stokke Steps Bouncer, Newborn Set (toodetud vahemikus veebruar 2014 kuni 21. detsember 2018) lamamistooli ohtlikkus ilmneb selle kasutamisel koos Stokke Steps söögitooliga. Tooli kasutamisel võib tekkida olukord, kus lamamistool ei kinnitu korrektselt söögitooli külge, isegi kui indikaator näitab rohelist, ja lamamistool võib tulla söögitooli küljest lahti. Lamamistool eraldi kasutades ohtu ei kujuta.

Tarbijad, kes on ostnud Stokke Steps lamamistooli ja kasutavad seda koos söögitooliga, peaksid sellises kombinatsioonis toodete kasutamise koheselt lõpetama ning kontrollima Stokke koduleheküljel, kas teie tool on seotud turvariskiga või mitte. Kui risk on olemas, saab tarbija samalt leheküljelt ka juhised edasiseks tegutsemiseks. 

Stokke Tripp Trapp beebiistmete (tootmisajaga alates oktoober 2018) puhul võib tulla ette olukord, kus õlarihmad pärast istme pesemist ja/või eemaldamist võidakse kinnitada valesti ning need võivad seetõttu tulla tooli küljest lahti. 

Tarbijad, kes on ostnud Stokke Tripp Trapp tooli beebiistme peaksid samuti kontrollima Stokke koduleheküljel, kas toode on turvariskiga või mitte. Juhul, kui toode on mõjutatud, saab tarbija sealt samalt leheküljelt juhised edasiseks tegutsemiseks.

Pildid: 

 

Turvalist tarbimist!