Juunibeebide 7 erilist omadust

Juunibeebide 7 erilist omadust

04. Jun 2018, 21:24 Emmede Klubi Emmede Klubi

Juunikuu on suurepärane aeg sündimiseks ja sünnitamiseks, näitab statistika.

1. Juunis sündinud inimesed võidavad suurima tõenäosusega Nobeli preemiaTihtilugu räägitakse, et juunibeebid võivad teistest lastest akadeemiliselt vähem edukad olla, sest enamasti on nad oma klassis ühed noorimad. Statistika aga näitab, et just juunis sündinud inimesed on suurema tõenäosusega Nobeli preemia pälvijad!

2. Juunis sündinud inimesed on suurema tõenäosusega ööinimesedSu juunibeebi võib sind öösiti üleval hoida, sest statistika järgi on kevadel ja suvel sündinud inimesed hilisemad magamaminejad ja öisema eluviisiga.

3. Juunis sündinud inimesed on positiivsemadKevadel ja suvel sündinud inimesed on tihtilugu päikselisema loomuga!

4. Samas on juunis sündinud inimesed ka tujukamad. Suvel sündinud beebide tujud vahelduvad marukiiresti.

5. Juunis sündinud inimesed ei ole kuigi seiklushimulised. Uuringud on näidanud, et mais ja juunis sündinud inimesed on kõige vähem riskialtid ja põnevust otsivad.

6. Juunis sündinud inimesed on suurema tõenäosusega pikka kasvu. Cambridge ülikooli uurijad on leidnud, et suvel sündinud lapse kasvavad statistiliselt pikemaks kui aasta jahedamatel kuudel sündinud beebid.

7. Juunis sündinud beebid on suuremad ja tervemad. Cambridge teadlased leidsid ka, et suvelastel on kõrgem keskmine sünnikaal ja sündides parem tervis - hurraa!

(Allikas: Motherly)


Kas Sinu kogemus juunis sündinud inimestega kinnitab sellist statistikat?