J ja tema toitumine. Sooduskood!

J ja tema toitumine. Sooduskood!

06. Feb 14:21 MerleT MerleT

J sai 2.02 kuuekuuseks. Ta on julgem ning on hakanud tasapisi roomama. Minisünnipäeval lõikus ka esimene hammas. Muidugi eelnes sellele 5-päeva magamatuid öid, palju nuttu ja palju igemegeeli. Millist geeli olete Teie lapse igemele määrinud? Meile pakuti apteegis Calgeli, mis tänase päevani on toiminud. 

Lisatoiduga alustasime viiendal elukuul. Varem arst ei soovitanud ja ei näinud ka põhjust toppida varem. J oleme maitsta andnud kõrvitsat, bataati, porgandit, lillkapsast. Sel kuul tõime lisatoiduna juurde ka kanaliha. Hetkel olen soetanud püreesid poest, kuna laps sööb korraga nii vähe. Tulevikus plaanin hakata ise tegema. Et püreed säiliks, jagan need portsjoniteks ja külmutan. Kust võiks leida häid topsikuid või kotikesi, kuhu püreesid jagada ?

Toitumise juures on tähtsaks osaks ka nõud. Minu kindlaks valikuks osutusid bambusnõud. Mulle meeldib, et need on looduslikust materjalist tehtud, vastupidavad ja nii nunnukad. Lappasin erinevaid lehekülgi, kuni leidsin http://www.kidstrade.ee lehelt armsa komplekti https://kidstrade.ee/et/soogiaeg-et-117.htm/noud-et-122.htm/bambusest-noude-komplekt---vaa-et-861.htm . Kas pole armas? Väike vaalabeebi. Kuna meie kiidame need heaks, siis soovitame ka Teile. Ostukorvis lisa sooduskood "merle" ning saad põlled ja bambusest nõud -15%soodsamalt. Pakkumine kehtib kuni 10.02 südaööni. 

Meie tegemisi saad jälgida https://www.instagram.com/merle_torim/