IKEA palub tagastada ohtlikud pudipõlled

IKEA palub tagastada ohtlikud pudipõlled

02. Oct 2019, 15:05 Emmede Klubi Emmede Klubi

IKEA kutsub tagasi punased ja sinised MATVRÅ kollektsiooni pudipõlled. Ohutuse huvides palub IKEA pudipõllesid mitte kasutada. Kõigil Eesti klientidel palutakse pudipõlled tagastada Tallinna väljastuspunkti, kus neile tagastatakse raha.

IKEA sai klientidelt tagasiside, et pudipõlle lahti võttes võib kinnitusnupp kukkuda põlle küljest ära, laps võib selle alla neelata ja seeläbi lämbuda. Siniseid ja punaseid MATVRÅ põllesid müüakse komplektina, mistõttu kutsutakse need tagasi samuti komplektina. Sama kollektsiooni puu- ja juurviljamustriga pudipõlled on ohutud teistsuguse disaini ning materjali tõttu. 

Klientide ohutus ning turvalisus on IKEA prioriteet, kirjutab ettevõte teates. Kõiki tooteid testitakse vastavalt tootmisstandarditele ning regulatsioonidele. Ettevõte pöörab erilist tähelepanu just laste toodetele ning nende turvalisusele. Seetõttu otsustati ka MATVRÅ kollektsiooni punased ja sinised pudipõlled ennetavalt turult tagasi kutsuda.

Toodete tagastamiseks ning raha tagasi saamiseks ei ole vaja ostutšekki, piisab vaid põllede Tallinna väljastuspunkti toomisest.