Auhinnamäng ja teemanädal: Sinu pere eluterve elu

Auhinnamäng ja teemanädal: Sinu pere eluterve elu

23. Nov 2015, 08:20 Emmede Klubi Emmede Klubi

Täna teeme algust Emmede Klubi järjekordse teemanädalaga, mille raames teeme juttu ema ja lapse tervislikke ja eluterveid eluviise toetavatest tegevustest. Juttu tuleb toitumisest, treeningust ja loovtegevusest, aga ka sellest, kas ja miks üldse on oluline lapsega teadlikult tegeleda.

Artiklisari valmib koostöös Mõmmila tegelus-, treening- ja loengukeskuse spetsialistidega, kelle abiga on valminud põhjalikud ning õpetlikud artiklid nii beebidega võimlemisest, tervislikust toitumisest kui ka huviringidest ja treeningutest. Kas Sina tead, milliseid harjutusi beebiga kodus teha, et trenn beebi kõrvalt ajanappuse tõttu tegemata ei jääks? Kas oled kuulnud kunstiteraapiast ning tead, milline mõju on meisterdamisel ja muul säärasel loovtegevusel lapse arengule? Neil ning paljudel teistel teemadel käesoleval nädalal peatumegi. Ilmumas on nii põhjalik ülevaade lapse tervislikust toitumisest kui ka õpetlik fotopostitus harjutustega, mida beebiga koos kodus teha.

Mõmmila keskuse meeskonda kuuluvad toitumisspetsialist, tantsuõpetaja, loovliikumise ja loova eneseväljenduse treenerid ja massöör. Keskus pakub treeninguid ja huviringe lastele vanustes kolm kuud kuni üheksa aastat. Lisaks sellele, et lapsed saavad osaleda nii vanuserühmale vastavates baastreeningutes, kunsti- ja (rahva)tantsutundides kui ka põnevas miniLABORi teadusringis, on Mõmmila keskus mõelnud ka emadele. Tunniplaani mahuvad lisaks ka lapseootel naistele mõeldud kunstitunnid, ema ja lapse treeningud ning kõhu-, selja- ning tuharalihaste tugevdamiseks mõeldud treeningud. Tutvu Mõmmila tunniplaaniga lähemalt SIIN.

Nagu Emmede Klubis kombeks, ei möödu ka käesolev teemanädal auhinnamänguta. Sellenädalaseks auhinnaks on kuuajane priipääse kõigisse Mõmmila loengutesse, treeningutesse ja huviringidesse. Seega saab teemanädala auhinna võitja ühe kuu jooksul Mõmmila spetsialistide juures käia täpselt nii mitmel korral, kui vähegi soovi on. Tasuta!

Selleks, et auhinda võita, palume teil:

- Külastada Mõmmila kodulehte ning jätta siinse postituse alla kommentaar, millistesse Mõmmila trennidesse ja huviringidesse just teie enim kibelete.

- Lugeda teemanädala raames ilmuvaid artikleid (kõiki artikleid saad lugeda SIIT) ning nende kohta kommentaariumites arvamust avaldada ja aruteludes kaasa rääkida. Nädala auhinna võidab kõige teemanädala "Sinu pere eluterve elu" aktiivsem kommenteerija!

20151123031959-51298.jpg

Kõiki sarjas "Sinu pere eluterve elu" ilmuvaid lugusid saad lugeda SIIN.