Eileen

Eileen

24. Mar 2014, 16:21 Britt, Emmede Klubi toimetus Britt, Emmede Klubi toimetus

1) Tsauki-tsau! Mina olen Eileen ja olen beebide mõistes juba üsna vana ehk siis mõne päeva pärast olen ma juba 11 kuud vana ja varsti ma end beebiks kutsuda ei lase!

Mina pean ennast maailmakodanikuks, sest mu emme on eestlane ja issi prantslane. Tuleb öelda, et nad on ühed naljakad tegelased. Nad räägivad kogu aeg kolmes erinevas keeles ja siis vaatavad mulle ootavalt otsa, et ma midagi neile järgi kordaks. Mina olen öelnud ainult " ei tohi", sest seda kuulen ma väga tihti. Paraku ei saa ma aru mis see tähendab.

2) Ma tulin siia ilma täpselt emme 41. rasedusnädala täitumisel Fertilitases. Hea oli, et just sel kuupäeval sündisin, sest too päev oli viimane, mil Fertilitase sünnitusosakond veel avatud oli. Nii sai minust viimane Fertilitase beebi!

3) Minu emme nimi on Britt ja issi nimi Bruno. Emme tahtis mulle kangesti Birgit või Brigitte nimeks panna, et meil kõigil oleksid B tähega algavad nimed. Issi arvas, et nii ikka ei sobi. Nii nad siis vaagisid mitmeid kuid kuni lõpuks lõi emme pea kohal põlema pirn- Eileen. Kuna sellest sai esimene nimi, mis neile mõlemale meeldis, siis saigi see mulle nimeks :)

4) Ma arvan, et mu emme ja issi ei omanud erilisi eelistusi mu soo suhtes. Ometigi nägi emme juba raseduse alguses unenägusid blondide juustega tüdrukust ja see muutis ta üsna kindlaks, et ma olengi tüdruk. Nii juhtuski, et kui ultrahelis seda kinnitati, siis ei olnudki nad üllatunud :)

5)Kuna ma olen neile esimene laps, siis ei tea nad tegelikult kasvatamisest üldse suurt midagi :) Kuigi emme kipub arvama, et tüdrukutega on lihtsam. Varem väitis ta kogu aeg, et tüdrukud on rahulikumad. Selleks, et ta eelarvamusi lõhkuda olen ma hakanud viimasel ajal palju kurja häält tegema ja ei püsi enam paigal :)

6) Probleeme neil vist minuga olnud ei ole, küll aga ehmatas emme end väga ära, kui haiglast koju saades oli mu mähkmes palju verd. Haiglas unustati emmele öelda, et see on beebitüdrukute puhul tavaline. Emme kutsus aga kohe kiirabi ja sõitis minuga kontrolli. Seal rahustati ta siiski maha ja edaspidi teab tema ka :)

7)Käru on mul valget värvi. Seda ilmselt seetõttu, et emme on mul päris pirtsakas ja ühtki teist värvi ette ei kujutanud.

8)Oi ei, minu emme ja issi küll seda värvijama ei usu. Kuigi mul on palju ilusaid roosasid riideid, siis on mul ka palju siniseid ja kollaseid ja rohelisi asju :)

9)Ma arvan, et mul on kodus täitsa tavalised mänguasjad. Paar nukku on tüdrukulikumad, aga need võttis emme mult ära, sest ma tahtsin nende juukseid ära süüa :(
Endale meeldib mulle tegelikult kõige rohkem mängida hoopis telekapultide või telefonidega. Samuti olen ma päris osav itimees ja olen suutnud emme läpaka mitu korda huvitavamaks muuta :)

10) Minu vanemad usuvad meeste-naiste vahelisse sõprusesse küll ja neil mõlemal on vastassoost sõpru. Minul on ka mõlemast soost beebisõpru ja tean neid peamiselt ikka beebigrupi kaudu, kus emme on liige sellest ajast kui ma alles kõhus olin :)

11) Minul veel õde ega venda ei ole :( Ma olen kuulnud emmet-issit arutamas, et ma ilmselt kunagi saan endale ühe, aga ilmselt mitte enne seda kui ma kooli lähen.
Emme on ka ainukene laps ja seega tema kiiret ei näe. Issil on aga 2 venda!

12) Emme väga palju koos vanaema-vanaisaga väiksena ei mänginud. Ta mängis rohkem omaette. Vahel tahtis ta küll vanaema koristamise või söögitegemisega aidata, aga vanaema tavaliselt ei lubanud, sest üksi sai ju kiiremini. Sellepärast on emme lubanud, et laseb minul alati aidata kui ma vähegi tahtma peaks :)
Issi mängis aga oma vanematega tihti lauamänge ja nad käisid kogu perega Lääne-Prantsusmaal puhkamas. Issi on lubanud, et kui ma suurem olen, siis viib minu ja emme ka sinna!