Breden Kidsi tooted on ostmise asemel nüüd võimalik ka rentida

Breden Kidsi tooted on ostmise asemel nüüd võimalik ka rentida

24. Aug 2022, 14:10 Emmede Klubi Emmede Klubi

Tulevik on taaskasutuses! Jätkusuutliku tootmise suunas liikudes on populaarne kodumaine lasterõivaste bränd Breden Kids otsustanud alustada toodete välja rentimist. Koostööd alustati kodumaise ettevõttega The Rewear Company, mille rendiplatvormil jõuavad Bredeni tooted edaspidi taskukohase hinnaga veelgi suurema hulga tarbijateni. 

“Pöördusime Bredeni poole, kuna tunnetasime tarbijate poolehoidu nende toodangu vastu. Kohe alguses sai selgeks, et brändi juhtide nägemus jätkusuutlikust lasteriiete turust ühtib platvormi omaga ja polnud vaja pikalt mõelda. Bredeni tooted on kvaliteetsed, täiendavad meie tootevalikut ja sellest koostööst võidavad tarbijad!” kirjeldab Ines Karu-Salo, üks The Rewear Company rendikeskkonna kaasasutajatest. 

“Lapsed kasvavad esimese kahe eluaasta jooksul välja kaheksast riidesuurusest, lisaks vahelduvad meil iga kolme kuu tagant aastaajad,” täiendab teine kaasasutaja Kristiina Koort eelpool öeldut. Tema sõnul võimaldab The Rewear Company lapsevanematel rentida riideid kuupõhiselt ja säästa kuni 60% riietele tehtavatest kulutustest. Lisaks kannab proffide tiim hoolt riiete hoolduse ning eluea pikendamise eest, vähendades süsinikjalajälge koguni 80% ulatuses.

“The Rewear Company kontseptsioon on äärmiselt sümpaatne,” tõdeb Bredeni tegevjuht Kristel Mets. “Ines ja Kristiina on emad suure E tähega ja teavad täpselt, kui kiiresti lapsed kasvavad ja kui ohtralt kulutusi see tervele perele kaasa toob. Kuna hinnatõus igas valdkonnas paratamatult jätkub, on tulevik renditeenuste ja taaskasutuse päralt,” on Mets veendunud. 

Julgust oma tooteid välja rentida ammutab Breden asjaolust, et toodetele tekkis juba esimestel aastatel ülipopulaarne järelturu grupp sotsiaalmeedias, millel hetkeseisuga juba üle 22 000 liikme. “Bredeni tooted on alati liikunud lisaks e-poele ka otse emadelt emadele ja teevad seda siiani, kuna õige hoolduse korral peavad Bredeni peakatted ja riided lisaks esimesele ja teisele kasutusringile vastu ka kolmandale ja isegi neljandale. Ja see pakkuski meile inspiratsiooni!” sõnab Bredeni tegevjuht lõpetuseks.

Alates 22.08 leiab The Rewear Company keskkonnast Bredeni müts-sallid, mütsid, sallid ja erinevad beebikombed.