Maailma parim isa: Kuidas isad emadest erinevad (aprillikuu ülesanne)

Maailma parim isa: Kuidas isad emadest erinevad (aprillikuu ülesanne)

01. Apr 2015, 09:48 Emmede Klubi Emmede Klubi

Isad on äärmiselt tähtsad ja vajalikud. Enamus neist suudavad vabalt ema asendada ja seda isegi siis, kui neile pole ema poolt lapse eest hoolitsemiseks vajalikke juhiseid jäetud. Miks? Sest kuigi emmed tihtipeale isasid õpetada armastavad, kasvatavad isad lapsi hoopis teisiti, omaenda erilistel meetoditel. Isad ei toimi samamoodi nagu emad - neil on lihtsalt hoopis teistsugune lähenemine.

APRILL 2015

PARIM ISA

20150401092251-75902.jpg

Armsad emmed! Arutlege sel teemal isadega ja kirjutage lehele blogipostitus! Võib-olla soovib issi ise oma mõtted siia kirja panna? Vahva! Ootame teie kirjutisi pikisilmi!

Niisis - isa on emast päris kindlasti hoopis erinev. Ta teeb kõike teistmoodi ja omaenda erilisel viisil. Millised on need erilised isalikud kasvatuslikud võtted teie peres? Näidake ja jutustage meile!

Näiteks: kui isa loeb lapsele palju raamatuid, võid jälgida, mismoodi ta seda teeb. Kas ta loeb tasa või valjult, ilmekalt ja nägusid tehes, kas ta lepib lapsega kokku ühe loo osas või loeb lapsele muinasjutte seni, kuni ta magama jääb? Kas mõnikord juhtub, et enne uinub isa ja alles siis laps? Isa kasvatusvõtteid võid kirjeldada misiganes tegevuse kohta: mähkmevahetuse, hambapesu, söötmise jm. Jutustada võite meile kõigest, mida isa lapsega ette võtab!

Kuigi emadele võivad isade meetodid tunduda pigem isalike "veidrustena" ja kuigi tihtipeale võib ema tahta isa töö üle võtta, et see kiiremini ja efektiivsemalt tehtud saaks, on selle ülesande juures oluline seda mitte teha. Jälgige, vaadake ja hinnake seda, kuidas isa lapsega toimetab ja jagage seda rõõmu ka meiega.

TÄHELEPANU! Eelmise kuu blogis kirjutasite sellest, kuidas isa lapsega mängib. Seekord ootame mängude asemel jutustusi just selle kohta, mismoodi isa lapse eest hoolitseb.

Kas ülesanne on selge? Kui nii, siis ootame teid osalema!

VÕIDUFOND

* Iga kuu (veebruarist juunini) on võimalik võita auhindu!

* Ootame igal kuul blogipostitusi isadelt või emadelt, et suurendada iga pere võiduvõimalusi!

* Konkursile on oodatud nii tulevased kui ka praegused isad!

 20150227171150-13633.jpg

Iga kuu parimale isale on Tallinnas asuv, Eesti 50 parima restorani hulka valitud restoran Diip välja pannud 25€ kinkekaardi. Loe restoranist lähemalt, tutvu menüüga ja uudista galeriid nende kodulehel SIIN.


Lisaks on iga kuu lohutusauhinnaks Huggies® Ultra Comfort mähkmed

20150401094146-24310.jpg

Kuidas luua blogipostitus:

Vajuta oma profiilil nuppu "Lisa artikkel"

- Vali kategoria Beebi ja sildid Parim-isa, võistlused, Huggies®

Kirjuta kõigest, mis puudutab seda teemat ja lisa igale postitusele kindlasti kafoto!

- Kui oled lõpetanudvali "Salvesta" ja mõne hetke pärast ilmub postitus portaali avalehel!

Valmis!

20150401094226-54951.jpg