Aita meil selgitada välja parimad ning halvimad jõulukingitused beebile!

Aita meil selgitada välja parimad ning halvimad jõulukingitused beebile!

18. Nov 2014, 08:02 Kristina Emmedeklubi.ee Kristina Emmedeklubi.ee

Jõulud ei ole enam mägede taga ning see tähendab, et õige pea algab taas kingitrall. Kui kingitus tuleb teha pisikesele beebile, on sõbrad ja sugulased tavaliselt pisut peata olekus. Mida vajab üks väike tita?

 

Kõik need ülinunnud pehmed kaisuloomad, mida tegelikult lõpuks tolmu koguma jäävad, mida on alati liiga palju ning minema neid ka visata ei raatsi. Kõik need karjuvad, värisevad ja plinkivad mänguasjad, millele „arendav” on kirjutatud...

 

Anna meile teada, millised on sinu meelest kõige toredamad/vajalikumad ning ka kõige kehvemad asjad, mida ühele kuni aasta vanusele lapsele jõuludeks kinkida!
Teie mõtted ja nõuanded kogume kokku ning sellest valmib üks vahva „Beebipäeviku” episood, mida sinagi oma lähedastega jagada saad!

19. Nov 2014, 10:16

Ma arvan et mingid arendavad mänguasjad. Fisher-Price pakub neid palju.

Ma kohe pean siin kaasa noogutama - papist raamatud olid ka minu laste suured lemmikud ja arenguspetsialistid ütlevad, et lapse peenmotoorikale on raamatu "lappamine" väga arendav.

Kahtlemata ei ole kõik pehmed kaisuloomad automaatselt "saatanast", ainus häda on see, et alati kui inimesed jäävad jänni, mida kinkida, haaravad nad kuskilt poeriiulilt ikka mõne karvase looma kaasa. Minu koju on neid praeguseks lausa prügikottide viisi kogunenud ja me ise oleme vist ehk ainult 2 ostnud. Selge, et ka suurem laps valib sellest hunnikust paar üksikut lemmikut ning ülejäänud lihtsalt koguvad tolmu.
Seega võikski mõelda, et milliste kinkide saamine rohkem rõõmu võiks valmistada. Esimesel eluaastal ongi ju pigem ema see, kes nende kinkide üle rõõmu tunneb. 😉

Räägime kuni aastasest lapsest. 😀

Irinaaa Irinaaa 12. Nov 2014, 00:19

Oleneb vanusest...

maiks21 maiks21 11. Nov 2014, 22:27

Ma ei tea minul mõlgub mõtteis kotttool pojale kinkida. Kindlasti ei kingi ma talle mingeid mõtetuid asju nt. Kõristid vms.