Airon Kristiani 6.elunädal

Airon Kristiani 6.elunädal

20. Jan 2014, 08:45

Sellel nädalal oli issi töölt kodus ning ees olid ootamas pikad jõulupühad.

21.detsembril pidime terve perega minema pulma ning emme ootas seda väga. Kahjuks eelmisel õhtul tuli Aironile väike nohupoiss kallale(oli vist allergiast tekkinud lima, mitte päris nohu) ning seetõttu oli öö magamata ja emme ei riskinud kuskile pidusse minna. Seega läks issi üksinda pulma ning emme jäi Aironiga koju.

Jõuludeks tuli terve emme pere meie juurde. Kokku oli meid 15 inimest ning maja oli rahvast täis. Meil käis isegi jõuluvana ning Airon sai palju-palju kinke.

Esimesel jõulupühal läksime kolmekesi vanaisa juurde õhtusöögile (issi poolne) ning saime jälle hulganisti kinke. Lisaks olid jõuludeks tulnud ka sugulased Inglismaalt ning Airon sai meeletult palju ägedaid riideid, mis noorele sugulasele väikseks jäänud oli.

Teise jõulupüha veetsime kodus, kus jätkuvalt oli külas emme poolne pere.

Kõikidel jõulupidustusel pidas poiss end väga hästi üleval aga ta ongi üleüldiselt väga hea laps emmele-issile.

Nüüdseks Airon juba vaatab natuke rohkem otsa ning uudistab ka veidike mänguasju, mis lamamistoolil ripuvad. Pead hoiab juba ka päris tugevalt aga siiski peab veel igaks juhuks toetama.

Enamuse päevast poiss magab ning erksam ja ärkvel aeg kipub olema õhtutel. Ööunne läheme tavaliselt südaöö paiku ning magab umbes 5-6h jutti.

Aironil on aga üsnagi tundlik nahk ning mitmed asjad on tekitanud allergilise reaktsiooni. Vahepeal oli poiss peaaegu üle kere täpiline. Emme üritab vaikselt välja selgitada, mis asjad selliseid reaktsioone tekitab.

Selle nädala lõpust hakkas ka Airon ärkvel olles naeratama ning teeb seda nüüd väga palju. Küll see pakub palju rõõmu vanematele ja vanavanematele J

Helit

20140120084542-81561.jpg

Greetel EmmedeKlubi.ee Greetel EmmedeKlubi.ee 20. Jan 2014, 12:15

See on ju päris korralik öö , kui 5-6 tundi magab. Tubli poiss!
Väga ilus ja armas perekond! 😀