Airon Kristiani 5.elunädal

Airon Kristiani 5.elunädal

07. Jan 2014, 16:23

Sellel nädalal oli Aironil elu esimene jõulupidu ning elu esimene kohtumine jõuluvanaga. Nimelt käisime emme ja issi(töötame ühes agentuuris) agentuuri lastejõulupeol. Kuna aastal 2013 oli täielik beebibuum, siis pisikesi beebisi oli peale meie seal veel 4. Meie olime muidugi ainuke poiss beebide seltskonnas. Üritus oli väga vahva. Emmel oli väga hea meel näha mõnda vana töökaaslast, kes juba mõnda aega lapsehooldupuhkusel olnud. Lisaks oli tore jutustada teiste beebide vanematega.

Kuna issi koju tulekuni oli veel loetud päevad ning emme polnud ikka veel endas nii kindel, et üksi kodus olla, läks ka paariks päevaks oma õe juurde.

Nädala keskel oli meil 1-kuu kontroll. Pikkust oli juurde tulnud 7cm ning kaalu 1,4kg. Ehk parameetrid olid 56cm ja 4550g. Kosunud oli jõudsalt esimese kuuga. Saime ka aja neuroloogi juurde, et teha väike lisakontroll ajule. Lisaks on ka Aironi üks kehapool natuke toonuses ning peame hakkama käima võimlemises/massaažis.

Päevad on jätkuvalt poisi rütmis ning kunagi ei tea, milliseks päev kujuneb. Jah, vaikselt hakkab mingi regulaarsus tekkima aga ei midagi nii paika pidavat, et selle järgi julgeks plaane teha. Lõunauinakuid teeb Airon enamjaolt õues ning seal magab ta kohe ekstra hästi ning pikalt. Kuigi ei saa emme kurta ning Airon on üldse väga hea magaja. 

20140107162318-90252.jpg