Airon Kristiani 4.elunädal

Airon Kristiani 4.elunädal

03. Jan 2014, 00:00

Aironi kolmas elunädal möödus vanaema ja vanaisa juures. Käisime ka sugulase juures soolaleivapeol, kus oli ka peaaegu 5-kuune preili. Nii asjalik ja suur oli teine. Külaskäik aga oli väga väsitav nii poisile kui emmele ning sellel ööl magas Airon peaaegu terve öö.

Vanavanemate juurde tulime seetõttu, et issil sai puhkus läbi ning ta pidi tagasi tööle minema. Kuna issi töö on merel, siis emme ei tahtnud üksi veel poisiga olla ning põrutas vanemate koju. Asju ja vidinaid tuli nii palju, et auto oli pilgeni täis.

Kuna me aga vanni kaasa ei hakanud vedama, siis pesime pesukausis ning see kippus juba nädala lõpuks Aironile väikseks jääma aga pestud siiski saime. Vanavanemad olid ka kokku pannud emme vana võrevoodi ning teinud meile mõnusa pesa emme tuppa. Olemine seal oli väga mõnus, turvaline ja hubane.

13.detsembril sai Airon ühe kuuseks ning tähistasime seda väikse koogiga. Emme valmistas tarte tatin’i ehk tagurpidi õunakooki ning meil käis külas ka emme parim sõbranna, kes oli teinud maitsva suure muffini.

Üldjoontes veel mingit kindlat režiimi Aironil ei ole aga söömise vahesid hoiab enam-vähem 3h. Öösiti tihti rohkem aga üle 4h väga ei lase. Voodist tuleme hommikul välja tihti alles 10-11 paiku aga see eest magama läheme ka alles südaöö paiku. Ärkvel oleku aega on muidugi hetkel veel üsna vähe ning kui ta just ei söö, siis magab. Päeviti magab kas vankris või diivanil ja öösiti alati enda voodis. Nii puhkab emme ka paremini välja.

20131231091116-10672.jpg