Airon Kristiani 3.elunädal

Airon Kristiani 3.elunädal

26. Dec 2013, 21:56

Kolmas elunädal läks juba väga edukalt. Või vähemalt nii edukalt kui minna sai. Imetamine oli täiesti käpas ning söömine õnnestus alati. See tähendab peaaegu alati :D Esimest korda me pidime imetama autos ning see ei õnnestunud üldse. Airon oli üleni piimane ning samamoodi ka emme. Särk lausa tilkus pärast. Natuke sai poiss siiski piima kõhtu ning saime kiirelt koju sõita, et siis ülejäänud nälg kustutada.

See nädal möödus täitsa koduselt ja rahulikult. Issil oli ka viimane nädal puhkust ning kasutasime kõik hetked ära, et koos olemist nautida.
Airon on jätkuvalt väga hea laps. Magab palju ja kui on ärkvel, siis vahib vaikselt ja rahulikult ringi. Nuttu tuleb vaid mähkme vahetuse ajal või kui väga suur nälg näpistab. Vannis käik on jäktuvalt suur lemmik ning vees olemist naudib väga.

Esimest korda sellel nädalal tegi Airon ka pikema une öösel – 5 tundi ning emme tundis on kohe nii välja puhanuna ning ei teadnud järgmine päev, kuhu oma energiat suunata :D Tissid olid muidugi hommikuks kõvad ja valusad aga pikk ja magus uni kaalus kõik üle.

 

20140107162554-42829.jpg