UUS: Registreeri end väikeste kõndijate klubi liikmeks ning saa iganädalaselt põnevat ja harivat teavet oma lapse tervise ning arengu kohta!

UUS: Registreeri end väikeste kõndijate klubi liikmeks ning saa iganädalaselt põnevat ja harivat teavet oma lapse tervise ning arengu kohta!

25. May 2015, 00:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Nüüd, kui laps on juba suurem ei ole kaugel aeg kui ta alustab käputamisega ning üsa pea seisab ta juba oma kahel jalal. Kui ka Sinu laps on selles staadiumis, siis siin on midagi just teile! Me käivitame uue projekti, mille raames lisame artikleid, mis puudutavad väikeseid kõndijaid, laste tervist ja arengut! Selleks, et mitte ükski artikkel ei jääks märkamata, saadame Sulle iga uue postituse kohta e-maili!

Oled huvitatud? Siis loe edasi!

20150521163229-41634.jpg

LIITU VÄIKESE KÕNDIJATE KLUBIGA NING SAA TEATEID UUTE ARTIKLITE KOHTA!

Registreeri end kohe ning iganädalased "Väikeste kõndijate klubi" e-nõuanded, rõõmustavad Sind uute teadmiste, videote, artiklite ja nõuannetega. See on ideaalne võimalus, kuidas saada teadmisi, mil viisil suunata oma lapse arengut! Liitu kohe meie uute e-nõuannetega! 

Kuidas tellida uuendused:

Ülal paremal nurgas, valige "Muuda profiili", ja siis - "Informatsioon".

Siin saab lisada ka muud infot enda kohta näiteks erinevad sotsiaalvõrgustike kontod - Twitter, Facebook ja isegi Skype.

Tee linnuke "Väikese Kõndijate Klubi" ette, et saada iganädalasi uudiskirju

20150521174249-43704.jpg


Läbi selle on Sul võimalik osaleda võistlustel, kirjutada blogipostitusi teemadel, kuidas Sina oma väikese kõndija oskusi arendad, küsida spetsialistilt - kui lapse arengu mõnes etapis tekib Sul küsimusi, saad Sa läbi Väikeste Kõndijate Klubi, esitada need spetsialistidele, kohtuda teiste Emmede Klubi liikmetega, foorumis on eraldi osa, kus saate jagaa kogemusi ja nõuandeid, lisaks põnevad videoepisoodid.

Me usume, et üheskoos oleme me tugevamad!


Emmede Klubi

Lisage kommentaaridesse millistest teemadest olete huvitatud ja millist teavet soovite veel saada e-mailile!

20150521200145-13092.jpg