61-aastane naine sünnitas oma lapselapse

61-aastane naine sünnitas oma lapselapse

01. Apr 2019, 23:06 Emmede Klubi Emmede Klubi

USA-st Nebraska osariigist pärit abikaasad Matthew Eledge ja Elliot Dougherty planeerisid perelisa kaks aastat. Pärast pikka vaagimist sündis plaan kasutada Matthew spermat ja Ellioti õe munarakke, et laps kannaks mõlema isa DNA-d. Ilmale pidi aga laps tulema surrogaatema abil.

Kui paar surrogaatlusele mõtlema hakkas, pakkus end naljaviluks välja Matthew 61-aastane ema, kes oli oma enda lapsi kandes rasedust väga nautinud. Arstid aga ei pidanudki ideed naljakaks, vaid täiesti tõsiseltvõetavaks.

Terve elu regulaarselt trenni teinud ja tervislikult toitunud Cecile on küll 60ndates, aga väga hea tervise juures. Sellegipoolest ei tasu arvata, et kõik või paljud 60-aastased tuleksid rasedusega edukalt toime - niisuguseid inimesi on siiski väga vähe. 

Nädal tagasi tõi Cecile oma lapselapse, täiesti terve beebitüdruku Uma loomulikul teel ilmale. 

Kuna Nebraska on suhteliselt konservatiivne osariik, ei olnud oma looga avalikkuse ette tulemine Matthew'le ja Elliotile sugugi kerge. 2015. aastal vallandati Matthew oma töökohalt inglise keele õpetajana seetõttu, et ta otsustas Elliotiga abielluda. Seda enam peavad aga Matthew ja Elliot oluliseks maailmale näidata, et armastus on see, mis loeb. 

Loe Matthew, Ellioti, Uma ja Cecile loest pikemalt ning vaata pilte: BuzzFeed News