Video: 17 aastat isaks saamist oodanud mees saab teada, et naine on lapseootel

Video: 17 aastat isaks saamist oodanud mees saab teada, et naine on lapseootel

12. Oct 2015, 08:12 Emmede Klubi Emmede Klubi

"Kes otsib, ei see leia - vaid siis, kui komistab," kõlavad Tõnis Mägi imeilusad laulusõnad. Tihti öeldakse, et armastuse leidmiseks tuleb lihtsalt otsimine lõpetada ning tihtipeale kehtib sama ka raseduse kohta. Mõned paarid, kes on sunnitud viljatusega silmitsi seisma, leiavad oma õnne just siis, kui nad lapsesaamise nimel vaeva nägemise lõpetavad. Täpselt nii juhtus Dana Griffin-Gravesi ja tema abikaasa Arkelliga.

Kui nad 17-aastastena abiellusid, võtsid nad kohe vastu otsuse pere luua. Nende suureks kurvastuseks selgus, et nende teekond lapse saamiseni saab olema kohutavalt pikk ja raske - paar koges seitsmeteistkümne aasta jooksul nelja nurisünnitust ning paari viimane, kuuenda kuuni kantud beebi sündis surnult. Arkell ja Dana olid juba alla andnud, kui Dana äkitselt avastas, et ei kaota trenni tehes kaalu nagu tema sõbrannad. Dana hakkas kahtlustama, et on vaatamata kõigele siiski rase.

Pärast kohtumist arstiga sai naine teada, et ei ole mitte lihtsalt rase, vaid juba koguni viiendat kuud lapseootel. Kui ta sellest teada sai, otsustas ta oma abikaasat üllatada, pannes sõna kõige otsesemas mõttes kukli ahju. Imearmsas videos näeme, mis juhtub, kui mees naise vihjest aru saab ja mõistab, et nad tõepoolest saavad viimaks ometi lapsevanemateks. Mees on täielikus šokis ning tema silmad täituvad kõige siirama tänutundega, kui ta teada saab, kui kaugele rasedus arenenud on ja mis soost on nende beebi:

See imeilus ja inspireeriv lugu tõestab, et head asjad juhtuvad heade inimestega, kes midagi südamest soovivad ja selle nimel pingutavad. See tõestab, et lapsevanemaks saamine võib nõuda aastatepikkuseid püüdeid, kõik lootuse, mis ühes inimhinges üleüldse olemas on ja põhjustada tohutul hulgal südamevalu. Ent paljude paaride, sealhulgas Dana ja Arkelli jaoks on see kõik seda väärt - kui see ülim õnn viimaks ometi nende õuele jõuab, meenub neile, mille nimel nad kõik need aastad pingutasid. 


Emmede Klubi