Neli nippi, kuidas aastavahetuse pidustusi rasedana täiel rinnal nautida

Neli nippi, kuidas aastavahetuse pidustusi rasedana täiel rinnal nautida

31. Dec 2015, 13:46 Emmede Klubi Emmede Klubi

Mõte aastavahetusest manab silme ette hilisõhtused pidustused, tibatillukesed litritega peokleidid, peadpööritavalt kõrged kontsad ja kastitäie šampanjat. Kui seekordset vana-aasta õhtut rasedana tähistad, võid need neli kriteeriumit juba eos ära unustada.

See aga ei tähenda, et sellest ei võiks saada sinu elu kõige meedejäävam pidu! Emmede Klubi toob teieni paar nõuannet, kuidas rasedana vana-aastaõhtust viimast võtta:

Ilusad kontsata jalanõud (baleriinad)

Rasedus ei ole aeg enda stilettodega piinamiseks. Haara (kapist või miks mitte poest - jõuad veel!) paar mugavaid baleriinasid, mis sinu pidurüüle kauni punkti panevad ja sind ka pärast aastavahetuse pidustusi truult teenivad ja kahtlemata kõigis keskööl õue komberdavates kontsakandjates kadedust tekitavad. 

Alkoholivabad kokteilid 

See, et sa parasjagu tilkagi alkoholi tarbida ei saa (nagu me teame, võib loodet kahjustada ka väikseimgi alkoholikogus), ei tähenda seda, et sa igava klaasitäie jääveega piirduma pead samas, kui teised uhkeid kokteile ja šampanjat kurgust alla kallavad. Vala kaunisse jalaga pokaali alkoholivaba siider või näiteks naturaalne kodumaine õunalimonaad või osta vajalikud koostisosad, et segada kokku mõni kaunis värviline alkoholivaba kokteil. Sobiva kokteiliretsepti leiad Googeldades ingliskeelseid võtmesõnu "alcohol free drink", "virgin drink" või "mocktail". P.S. Kui beebiuudised ei kuulu veel kõrvaliste isikutega jagamisele, võib kokteiliklaasi käes hoidmine aidata su saladust hoida!

Peoeelne snäkk (või siis, olgem ausad, kõhutäis)

Pidulik "mokteil" ühes, uhke suupiste teises käes - kõlab hästi, kas pole? Siiski on nutikas enne pidu midagi (soovitavalt toitvat ja tervislikku) süüa, et sul ei tekiks pidulaua juurde jõudes silmipimestavat nälga ja kontrollimatut soovi kõiki suupisteid üksi ära süüa. See päästab su välja ka olukorrast, kus peol ei serveeritagi muud, kui delikatess-lihatooteid, pasteeti, toorest kala ja pastöriseerimata bried - kuigi kõige tarbimine on mõõdukas koguses täiesti lubatud, ei taha sa tõenäoliselt neist asjadest kõhtu täis süüa.

Väike keskpäevane iluuinak

Kui sa ei ole parajasti selles imelises teise trimestri staadiumis, kus maad võtab õnnis rahulolu ja energiat on vaat, et ülegi, võib keskööni üleval püsimine sinu jaoks keeruliseks osutuda. Kui plaanid aastavahetuse pidustustest osa võtta, on väike peoeelne uinak kindlasti hea mõte, et saaksid õhtut täiel rinnal nautida. 

Kodune õhtusöök ja mõni hea film

Otseloomulikult võid ennast üles lüüa, uued kingakesed jalga lükata ja restoranis piduliku eine süüa. Sama hästi võid ka ennast kostitada mõnusalt pingevaba koduse õhtuga, visata jalad diivanile, nautida beebi tulekule eelnevat rahu ja vaikust ja mõnd head filmi vaadata. Kuidasiganes otsustad tähistada - peaasi, et tunneksid ennast hästi. Et uus aasta saaks õnnelikult alata!

Kaunist vana aasta lõppu ja imelist pidu kõigile!