Liitu raseduskalendriga ja võida auhindu!

Liitu raseduskalendriga ja võida auhindu!

20. May 2019, 22:46 Emmede Klubi Emmede Klubi

Alustuseks soovime Sulle palju õnne! Rasedus on üks põnev ja huvitav aeg, mis tekitab palju küsimusi olenemata sellest, kas tegu on esimese, teise, kolmanda või enamaga. 

Selleks, et ootusaeg mõõduks ladusamalt, on Emmede Klubi lehel taaskord saadaval raseduskalender. Leiad selle ülevalt menüüribalt!

Emmede Klubi raseduskalendris peatume pikemalt kõigil levinud rasedusega kaasas käivail sümptomeil: iiveldus, kõhukinnisus, muudatused vooluses, kaalutõus, seljavalu, unehäired, ärevus, kurvameelsus ja muremõtted, rasedusdiabeet, rauapuudus, nahasügelus, hemorroidid ja muudki. 

Muidugi leiavad kajastust ka raseduse vahvamad momendid, nagu oma lapse ultrahelis nägemine, beebi jaoks vajalike asjade koju valmis seadmine, sünnitusplaani koostamine või haiglakoti pakkimine. Õpime treenima oma vaagnapõhjalihaseid, seisma oma õiguste eest tööl, taotlema hüvitisi ja tundma ära enneaegse ning õigeaegse sünnituse alguse tunnuseid. Nõu sünnitusel osalemiseks anname ka tugiisikule. 

Oleme võtnud südameasjaks selgitada põhjalikult, miks suitsetamine ja alkoholi tarbimine on raseduse ajal ka vähimal määral vastunäidustatud. 

Siinkohal paneme käima ka pisikese võistluse!

Liitu Sinagi raseduskalendriga ja võid võita rasedatele mõeldud T-särgi firmalt Eat My Unicorn ja Huggies® Elite Soft mähkmed!

 

Kuidas raseduskalender töötab?

Mine raseduskalendri lehele ja sisesta oma viimase menstruatsiooni algus. Raseduskalender annab sulle seejärel infot käesoleva rasedusnädala kohta ja mõistagi saad uudistada ka eelnevaid ja järgnevaid nädalaid puudutavat.

Kui salvestad raseduskalendri oma profiilile, saad sellele mugava ligipääsu igal korral, mil sisse logid!

Võitja loosime välja 03.06 kõikide vahel, kes on raseduskalendriga liitunud vahemikus 20.05-02.06!